הקונסולה סוויץ' שוברת את שיאי המכירות של נינטנדו

לקודקודים בנינטנדו יש סיבה טובה לפתוח בקבוק שמפניה, או סאקה: סוויץ' ביפן נמכרת יותר מהקונסולה הקודמת של החברה, Wii U, וזה לא ההישג היחיד ברשימה

התחלה מצויינת לגדולה מיפן: קונסולת המשחקים החדשה של נינטנדו, סוויץ', נחטפת מהמדפים כמו לחמניות חמות ושוברת שיאי מכירות קודמים של החברה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, הסוויץ' מכרה 330,637 יחידות תוך שלושה ימים מתאריך השקתה לחנויות. מדובר בשבירת שיא בו החזיקה קונסולת משחקים קודמת של החברה, Wii U, שמכרה בזמנו בדצמבר 2012 "רק" 308,570 יחידות.

עוד נתון מעניין הוא שהמשחק החדש בסדרת משחקי זלדה, שנקרא The Legend of Zelda: Breath of the Wild מכר נכון לכרגע 193,060 עותקים. מספר זה מתייחס למכירות של עותקים פיזיים בלבד, כך שסביר להניח שאחרי שיוסיפו לחישוב את נתוני מכירת העותקים הדיגיטליים שלו המספר הכולל יזנק מעלה באופן משמעותי. בכל אופן, מדובר במשחק הכי נמכר בימים אלה לקונסולת הסוויץ'.

בנוסף, על פי דיווח בחשבון הטוויטר של ניק ווינגפילד, כתב הניו יורק טיימס, סוויץ' שברה גם שיא במכירות של של הקונסולה ברחבי יבשת אמריקה. פרטים נוספים אפשר למצוא בתגובות שלו על הציוץ הראשוני.

יהיה מעניין לראות האם בעתיד הקרוב תצליח הסוויץ' לשבור עוד שיא של ה-Wii U – מכירת 694,370 יחידות תוך חמישה שבועות בלבד. נחיה ונראה.

הקונסולה סוויץ' נחתה באופן רשמי על מדפי החנויות בסוף השבוע הקודם, ה-3 במרץ. חוץ מיפן וארה"ב, היא הושקה גם בקנדה, הונג קונג ובמספר מדינות אירופאיות. מחירה עומד על 300 דולר, שהם בערך 1,100 שקל, ושלושת המשחקים הראשונים שזמינים לרכישה עם השקתה הם Legend of Zelda: Breath of the Wild, I Am Setsuna ו-1-2-Switch.

לחצו כאן לפרטים נוספים על הקונסולה החדשה אם אתם רוצים להבין על מה כל המהומה.

https://youtu.be/f5uik5fgIaI

תגובות

במאמר זה

נגישות