יוצרי טרופיקו הכריזו על Surviving Mars, משחק הסימולציה הבא שלהם

משחק הסימולציה Surviving Mars יכניס את השחקן לנעליו של מנהל מושבת בני האנוש הראשונה על מאדים, שצריך לשמור על הישרדותה הפיזית והמנטלית

מפתחת המשחקים Haemimont Games, יוצרת סדרת משחקי הסימולציה המפורסמת טרופיקו, עובדת בשיתוף עם חברת ההפצה Paradox Interactive על משחק חדש מאותו הז'אנר שעונה לשם Surviving Mars.

כפי שניתן להסיק משמו של המשחק, Surviving Mars יכניס את השחקן לנעליו של מנהל מושבה אנושית על מאדים. תפקידו יהיה מצד אחד לדאוג להישרדות הפיזית של התושבים החדשים על פני הכוכב האדום, אך מצד שני לדאוג לכך שלא יאבדו את שפיותם בדרך. במקביל, תוכלו לחקור את סודותיו של מאדים ואולי אף לחשוף הפתעות מעניינות שיעזרו לכם לשרוד בתנאים הקשים של הכוכב.

Paradox Interactive פרסמה ביוטיוב טריילר הכרזה של המשחק החדש, שמצורף מטה:

סדרת משחקי טרופיקו של Haemimont Games החלה את דרכה באפריל 2001. במשחק, השחקן גילם את דמות של שליט דיקטטורי על אי בודד בקאריביים עליו הוא שולט ביד רמה. תפקידו מצד אחד לנהל את החיים באי ומצד שני להגן על שלטונו מאיומים להדיחו, מבפנים ומבחוץ. טרופיקו, שקיבל עוד ארבעה משחקי המשך, התאפיין בהרבה הומור וסביר להניח שגם Surviving Mars יזכה לטיפול דומה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין טריילרים שמדגימים את המשחקיות של Surviving Mars. מעבר לטריילר ההכרזה תוכלו לעיין במספר צילומי מסך שהועלו לאתר הרשמי של המשחק, שעתיד לנחות על מדפי החנויות לא לפני שנת 2018. ניתן להירשם לאתר כדי לקבל עדכונים עתידיים על התקדמות פיתוח המשחק.

תגובות

במאמר זה

נגישות