הוכרזה גרסת אנימציה חדשה של דדפול לטלוויזיה

על עיבוד האנימציה של החדש דדפול יהיה אחראי דניאל גלובר, כוכב הסדרה "אטלנטה", שיפיק אותה עבור מארוול ועבור ערוץ הכבלים FXX

תכינו את הצ׳ימיצ׳נגות: בקרוב גרסת אנימציה של דדפול תכבוש את המסך הקטן בעזרתו של דונלד גלובר. גלובר ייצור את סדרת האקשן הקומי יחד עם אחיו סטיבן, והיא תמנה 10 פרקים. טרם פורסם שם הסדרה, אך ידוע שהיא תגיע מתישהו ב-2018.

הגלוברים יפיקו את האנימציה שוברת-הקיר-הרביעי עבור ערוץ הכבלים FXX ויחד עם הפקות FX ומארוול טלוויזיה. FXX הוא ערוץ אח של FX, בו גלובר מככב בדרמת זוכת הפרסים שיצר, אטלנטהגלובר הוא לא בוגר אטלנטה היחיד שמצטרף בדרך כזו או אחרת ליקום של דדפול, לאחר שפורסם כי הקולגה שלו זאזי ביטז תככב כדומינו בסרט ההמשך של דדפול. הדמות כידוע הגיעה לרמת הכרה חדשה של הקהל בתחילת 2016, לאחר שהסרט בכיכובו של ראיין ריינולדס ובדירוג ה-R הרוויח למעלה מ-780 מליון דולר, על תקציב של פחות מ-60 מליון. סדרת האנימציה המתבשלת תהיה ההפקה המשותפת השניה של FX ומארוול, לאחר ההצלחה של ליגיון של נואה האוולי.

״דונאלד גלובר הוא אמן וורסטילי מוכשר להפליא, שיביא את סדרת דדפול של מארוול לחיים עם אותו חזון ייחודי ואינטנסיבי של סדרת הפריצה שלו, אטלנטה״, אמר ניק גראד, נשיא התוכן המקורי ב-FX. גראד הוסיף: ״עם ההצלחה של לג׳יון, אנחנו מצפים לשתף פעולה שוב עם מארוול טלוויזיה כדי ליצור סדרה נועזת, בולטת ולחלוטין מקורית״.

נראה שאי אפשר לעצור את גלובר, שכבר בגיל 23 היה בצוות התסריטאים של 30 רוק, ואז התפרסם כשגילם את טרוי בקומיוניטי. בשנה הבאה נראה אותו על המסך הגדול כלאנדו קאלריסיאן בסרט הפריקוול של האן סולו, ולאחר מכן נשמע אותו כקולו של סימבה בעיבוד הלייב אקשן של מלך האריות. גלובר הוא בנוסף מוסיקאי שמופיע תחת השם צ׳יילדיש גמבינו.

תגובות

במאמר זה

נגישות