אלה הם המועמדים הסופיים של פרסי סטים 2016

חנות המשחקים הוירטואלית הפופולרית ביותר תסכם בקרוב את השנה האזרחית ותפתח מחר את ההצבעה הסופית של פרסי סטים 2016. הזוכים יוכרזו בשבת שבוע הבא

סוף השנה האזרחית כבר נראה באופק. באופן טבעי יש מי שכבר מתכוננים לסכם אותה, וחנות המשחקים הוירטואלית סטים איננה יוצאת דופן בנושא. היום הכריזה החנות בבלוג שלה על רשימת המועמדים הסופית לפרסי סטים לשנת 2016.

רשימת המועמדים חוברה אחרי שקלול המלצות של מעל ל-15 מיליון גולשים, שהתבקשו להציע משחקים ראויים לקטגוריות שונות. בהתאם לאופי הציני והיצירתי של הקודקודים שמנהלים את סטים, הקטגוריות שהוצגו אינן גנריות כמו "המשחק הטוב ביותר של השנה", אלא מנוסחות בצורה הרבה יותר שנונה.

לדוגמה, במקום "משחק האינדי הטוב ביותר של השנה" הקטגוריה המקבילה נקראת פרס 'חשבתי שהמשחק הזה מגניב לפני שהוא זכה בפרס'". דוגמה אחרת – במקום "המשחק עם העלילה הטובה ביותר" מופיע התיאור "פרס ה'אני לא בוכה, יש לי משהו בעין'", בו תמצאו משחקים כמו Undertale, סדרת משחקי The Walking Dead ו-Life Is Strange. ועוד דוגמה לסיום – במקום משחק הקו-אופ הטוב ביותר הומצא פרס ה"עדיף עם חברים", תחתיו תמצאו את Left 4 Dead 2, Magicka ו-Don't Starve Together.

ההצבעה הרשמית תיפתח מחר, יום חמישי ה-22 בדצמבר, ותיסגר ביום שישי ה-30 לחודש. במהלך תקופה זו גולשים רשומים של החנות יוכלו פעם ביום להצביע למועמד המועדף עליהם בכל הקטגוריות, כאשר הרשימה המלאה שלהן תוכלו למצוא בבלוג הרשמי של סטים. התוצאות הסופיות של פרסי סטים יפורסמו ב-31 לחודש, ערב השנה האזרחית החדשה.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות