סטאר טרק אונליין יגיע לקונסולות בסתיו

אחרי שנהנה 6 שנים מבלעדיות על המחשב, סטאר טרק אונליין עתיד להיות זמין גם לבעלי הקונסולות אקס בוקס ו-PS4. יאפשר גישה חינמית לכל התוכן שיצא עבורו עד כה

באיחור מוזר מאוד של 6 שנים, משחק התפקידים המקוון סטאר טרק אונליין יאפשר לשחקני ה-PS4 והאקס בוקס 1 “לחפש חיים ותרבויות חדשות”, כנאמר בקטע הפתיחה המפורסם של מסע בין כוכבים: הדור הבא, החל מעונת הסתיו הקרובה.

סטאר טרק אונליין הוא משחק תפקידים מקוון חינמי שיצא לפני 6 שנים למחשב בלבד. מי שיוריד את המשחק בגרסת הקונסולה יוכל להנות מכל התוכן שלו בחינם, שכולל שתי חבילות הרחבה ו-130 פרקים לאורך 11 עונות. שחקנים יוכלו להתקדם אל רמה 60 המקסימלית של המשחק ללא תשלום.

שחקנים יוכלו לבחור לאיזו סיעה ברצונם להשתייך כמו הפדרציה, האימפריה הקלינגונית או הרומולנים ולעצב את הדמות שלהם מתוך מגוון של 32 גזעים. תוכלו לקחת את הספינה והצוות שלכם לביקור במקומות אייקוניים מהמותג, דוגמת התחנה “חלל עמוק 9”, הכוכב וולקן ועוד הרבה. עם קצת מזל, אולי אפילו תיתקלו בדמויות מוכרות מסדרות הטלוויזיה כמו הקלינגון וורף שמשרת בפדרציה.

גרסת הקונסולות של סטאר טרק אונליין תנסה לגשר על פער הזמנים בין ההווה לבין תאריך היציאה המקורי לפני 6 שנים באמצעות שדרוג גרפי של המשחק. בנוסף, באופן טבעי ממשק המשתמש של המשחק יותאם משימוש באמצעות עכבר ומקלדת לכזה שנוח יותר עם שלט של קונסולה.

“השקענו הרבה במנוע הגרפי שלנו והוספנו טכנולוגיות שישפרו את האיכות הויזואלית של המשחק”, כתב המפיק בפועל, סטיב ריקוסה, בבלוג האירופאי של Playstation. להודעה הרשמית בנושא צורף טריילר שמטרתו להציג כיצד סטאר טרק אונליין עתיד להיראות על הקונסולות.

סטאר טרק אונליין אינו היחיד שמגיע באיחור

בזמן האחרון אנו נתקלים בתופעה מוזרה בה משחקי תפקידים מקוונים שבעבר היו בלעדיים למחשב מוצאים את דרכם אל הקונסולות הביתיות באיחור של כמה שנים טובות. חוץ מסטאר טרק אונליין, דוגמה נוספת למשחק שעבר תהליך המרה דומה הוא DC Universe Online, שהחל מתחילת החודש זמין גם לאקס בוקס 1.

יהיה מעניין לראות האם מדובר בלא יותר מצירוף מקרים או שהתופעה הזו תתרחב למשחקי תפקידים מקוונים אחרים. יכול להיות שלמפיצות המשחקים נפל האסימון שיש כאן שוק פוטנציאלי שלם שהן לא ניסו כלל לפנות אליו והזניחו אותו לאורך שנים, אז עדיף מאוחר מאשר אף פעם.

תגובות

במאמר זה

נגישות