עוד ליהוקים ל-Star Trek Discovery, והפעם – הקלינגונים

אחרי שבפעם הקודמת נחשפנו לקאסט שיגלם את תפקידי המפתח בפדרציה, עכשיו נחשפה רשימת השחקנים שתגלם את הצד הקלינגוני בסדרה החדשה

סדרת הטלוויזיה החדשה בהתהוות של מותג מסע בין כוכבים, Star Trek: Discovery, ליהקה שלושה שחקנים נוספים שיגלמו את הקלינגונים בסדרה.

השחקנים שלוהקו לפרוייקט הם כריס אובי, שיגלם את המנהיג הקלינגוני T'Kuvma שמנסה לאחד תחתיו את שבטי הקלינגונים יחד. אובי עתיד להופיע גם בעיבוד הטלוויזיוני של אלים אמריקאים בתפקיד של מר ג'אקל ובעיבוד הלייב אקשן של הרוח במעטפת בתור השגריר קיושי. השחקן השני שלוהק הוא שאזאד לטיף (Shazad Latif, שיחק בפרק הראשון של מראה שחורה) בתפקיד הקלינגון Kol, קצין ובן חסות של T'Kuvma. והליהוק האחרון הוא לדמות של קלינגונית בשם L'Rell, שתגולם על ידי השחקנית הצעירה מארי צ'יפו.

השלושה מצטרפים לליהוקים הקודמים שהוכרזו בתחילת החודש: דאג ג'ונס בתפקיד קצין המדע סגן סארו, אנתוני רפ בתור "אסטרומוקולג" בשם סגן סטאמטס, ומישל יאו תגלם את את מפקדת ספינת החלל קפטן ג'ורג'יו.

Star Trek: DIscovery, או בתרגום חופשי לעברית מסע בין כוכבים: תגלית, תעלה לשידור באופן רשמי בחודש מאי 2017 עבור רשת CBS, אך תגיע בסופו של דבר גם למנויי נטפליקס. פרק הפיילוט של הסדרה יהיה זמין באופן בלעדי למנויי CBS בינואר הקרוב, זאת כמובן בתקווה שהסדרה לא תסבול מדחיות נוספות בלוח הזמנים. היא נוצרה על ידי בריאן פולר, מי שעובד בין היתר גם על עיבוד של אחד מספריו המפורסמים ביותר של ניל גיימן, אלים אמריקאים.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות