נחשפו שלושה ליהוקים ראשונים של Star Trek: Discovery

אחרי דחיות בלוח הזמנים של סדרת "מסע בין כוכבים" החדשה, החלו להיחשף פרטים ראשונים על ליהוק השחקנים שיגלמו את הנפשות הפועלות

רשת CBS שוקדת בימים אלה על סדרה חדשה של מותג מסע בין כוכבים, שנקראת Star Trek: Discovery. לאחרונה נודע לנו על שלושה ליהוקים ראשונים של הסדרה המתהווה.

הליהוק הראשון הוא של השחקן דאג ג'ונס (המבוך של פן וארבעת המופלאים: עלייתו של הגולש הכסוף) בתפקיד סגן סארו, קצין מדע של צי החלל וגזע חייזרי חדש ביקום של מסע בין כוכבים; אנתוני רפ (טוויסטר ותפקידי אורח במספר סדרות) בתור סגן סטאמטס, מדען שמתמחה ב"אסטרומוקולוגיה" (Astromycologist) על סיפון ספינת החלל דיסקברי; ומישל יאו (המומיה: שובו של קיסר הדרקון) תיכנס לנעלים הגדולות של קפטן ג'ורג'יו, המפקדת של ספינת החלל שנזיו.

הסדרה החדשה תעלה לשידור באופן רשמי בחודש מאי 2017 עבור רשת CBS, אך תגיע בסופו של דבר גם למנויי נטפליקס. פרק הפיילוט של הסדרה יהיה זמין באופן בלעדי למנויי CBS בינואר הקרוב, זאת כמובן בתקווה שהסדרה לא תסבול מדחיות נוספות בלוח הזמנים.

Star Trek: Discovery, או "מסע בין כוכבים: תגלית" בתרגום חופשי לעברית, היא סדרה מקורית לחלוטין שתציג ספינת חלל חדשה ודמויות חדשות, תוך כדי שמירה על האידיאולוגיה והלך הרוח שאפיינה את המותג לאורך השנים. היא נוצרה על ידי בריאן פולר, מי שעובד בין היתר גם על עיבוד של אחד מספריו המפורסמים ביותר של ניל גיימן, אלים אמריקאים. לכן, בהחלט יש לנו למה לצפות.

תגובות

במאמר זה

נגישות