מסע בין כוכבים יחגוג יום הולדת 50 בקומיק-קון

בכנס קומיק-קון הקרוב יציינו את יום ההולדת ה-50 של מסע בין כוכבים. החגיגות יתבטאו בפאנל עם שחקנים מפורסמים, תערוכת אומנות והקרנת טרום בכורה של "אל האינסוף"

לחובבי המותג מסע בין כוכבים יש סיבה מצויינת לבקר בכנס קומיק-קון הקרוב – הכנס יקדיש את סוף השבוע שלו כדי לציין את חגיגות היובל של הסדרה שהיוותה אבן דרך חשובה בביסוס ז'אנר המדע הבדיוני בטלוויזיה.

החגיגות יבואו לידי ביטוי בשורה של פעילויות שונות. לדוגמה, ביום שבת ה-23 ביולי יערך פאנל עם כוכבי העבר של סדרות מסע בין כוכבים שסומנו כקלאסיקות מוכרות בהשתתפותם של ג'ונתן פרייקס (Jonathan Frakes), שגילם את קומנדר טי רייקר; וויליאם שאטנר (William Shatner), שגילם את קפטן קירק בסדרה הראשונה; מייקל דורן (Michael Dorn), אותו אתם מכירים בתור הקצין הקלינגוני וורף ממסע בין כוכבים: הדור הבא ומהסדרה חלל עמוק 9; וסקוט באקולה (Scott Bakula), שגילם את קפטן ג'ונתן ארצ'ר בסדרה מסע בין כוכבים: אנטרפרייז. השחקנים ישבו יחד בפאנל וידונו בהתפתחות של המותג במשך 50 השנים האחרונות.

במסגרת הכנס יערכו פאנלים נוספים שקשורים לנושא, החל מפאנל שדן בשאלה כיצד סוכנות החלל האמריקאית NASA שאבה השראה מתוך מסע בין כוכבים ועד פאנל בנושא אילו טכנולוגיות שהוצגו לראשונה בסדרת הטלוויזיה קיימות היום במציאות.

הקרנת טרום בכורה ואמנים מביעים את אהבתם

במקרה ופאנלים עם שחקנים מפורסמים פחות מעניינים אתכם, יש אלטרנטיבות – כנס קומיק-קון יארח תערוכת אומנות שמורכבת מיצירות של 50 אמנים שונים מרחבי העולם כולו. המיצגים יהיו מסוגים מגוונים, החל מציורים וצילומים ועד לפסלים כאשר כל אחד בדרכו מבטא את אהבתו למסע בין כוכבים בדרכו שלו.

ולסיום, סרט הקולנוע מסע בין כוכבים: אל האינסוף יוקרן בפני קהל הכנס בהקרנת טרום-בכורה, יומיים לפני תאריך הקרנת הבכורה הרשמית בארצות הברית. ננצל את ההזדמנות כדי לאחל למותג הרבה מזל טוב ושיזכה לחגוג יובל שנים נוסף.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות