טום הולנד: "השיבה הביתה הוא תחילתה של טרילוגיית ספיידרמן חדשה"

מתברר כי טום הולנד הולך לבלות זמן רב יותר משחשבנו בחליפה הצמודה של ספיידרמן, עם שני סרטי המשך בנוסף להופעת האורח שלו ב"הנוקמים: מלחמת האינסוף"

מעריצי מארוול רבים מצפים בקוצר רוח לסרט הסולו הראשון של ספיידרמן בכיכובו של טום הולנד עוד מהופעת האורח שלו בסרט קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים. עכשיו מתברר כי ספיידרמן: השיבה הביתה, שיגיע אל האקרנים בחודש יולי הקרוב, הוא פרק ראשון מתוך טרילוגיית סרטים חדשה לחלוטין של המותג.

לפי ידיעה שפורסמה באתר Super Hero Hype, את הדברים אמר הולנד בעצמו במסגרת ראיון עם האתר הצרפתי Allo cine. הנה התרגום של הדברים:

"יש מה שנקרא הסיפור (Arc) של הדמות. יש עוד הרבה מקום עבור פיטר פרקר וספיידרמן להתפתח בשני הסרטים הבאים. ספיידרמן: השיבה הביתה הוא בהחלט לא סוף הדרך ואני מצפה לראות באילו דרכים הוא יכול להתפתח… ולשרוד את גיל ההתבגרות, אני משער. אלה הולכים להיות שני סרטים מרגשים".

כאשר טום הולנד התבקש להבהיר למה הוא מתכוון במלים "שני סרטים מרגשים", הוא ענה "יהיו ספיידרמן 2 וספיידרמן 3… כן, עכשיו אתם יודעים. סורי מארוול, אופס!".

מה שתומך באמירה של טום הולנד כי מתוכננים סרטים נוספים של ספיידרמן בעתיד היא העובדה שמארוול כבר שריינה תאריך לסרט המשך אי-שם בשנת 2019 הרחוקה. חשוב לציין כי שני סרטי ההמשך הללו מצטרפים להופעות האורח הצפויות של הדמות בסרט הנוקמים: מלחמת האינסוף ואולי גם בסרט שיבוא אחריו, מה שאומר כי מעריצי הולנד יוכלו להנות מהשחקן על המסך למשך תקופה ארוכה.

ספיידרמן: השיבה הביתה הוא הסרט הראשון של ספיידרמן תחת שמה של מארוול והראשון שלוקח חלק פעיל ביקום הסינמטי של ענקית הקומיקס, מה שמסביר את נוכחותו של טוני סטארק AKA איירון מן בעלילה בתור סוג של מנטור מפוקפק. המהלך להעברת ספיידרמן בוצע לאחר שחברת סוני, שהחזיקה בזכויות הקולנועיות של המותג במשך חמישה סרטים, הגיעה להסכמה עם מארוול בנושא, לפיה האחרונה תיקח את ספיידרמן בעוד שהראשונה תוכל להמשיך להשתמש בדמויות משניות כמו מתוך העולם שלו, מה שהוביל להכרזות מעניינות כמו סרט סולו של ונום.

ספיידרמן: השיבה הביתה יגיע אל אולמות הקולנוע בישראל ב-6 ביולי. עד אז, אתם יכולים לשרוף קצת זמן עם שלל הטריילרים שיצאו לסרט לאחרונה.

https://youtu.be/Iu05YmQO0wg

תגובות

במאמר זה

נגישות