ציוני הביקורות של ספיידרמן: השיבה הביתה מטפסים מעלה

ספיידרמן: השיבה הביתה הצליח להרשים את רוב המבקרים, שזיכו אותו בציונים מרשימים בזכות הכתיבה המרעננת והקסם הנערי של ספיידי החדש, טום הולנד

מתברר כי הסרט הראשון בכיכובו של ספיידרמן שנעשה על ידי מארוול בכבודה ובעצמה, ספיידרמן: השיבה הביתה, מצליח לשבות בקוריו לא רק רוב מוחץ של הקהל אלא גם את רוב מבקרי הקולנוע: באתר Rotten Tomatoes ספיידי נהנה ממוצע ביקורות מרשים של 93 אחוזים. לעומת זאת, באתר Metacritic הממוצע שלו עומד על 76 נקודות בלבד, אך אין ספק שזה עדיין ציון מחמיא עבור הסרט.

להלן ציטוטים נבחרים מתוך הביקורות האוהדות:

New York Post, ציון 100: "הנה מותג שחשבנו שנטחן למוות (הריבוט האחרון של יורה הקורים היה לפני שנתיים, לא?) , אך בכל זאת ספיידרמן: השיבה הביתה מרגיש חדש ומרענן, כמו אח קטן ומביך של וונדר וומן המהולל".

The Seattle Times, ציון 88: "הסצינות עם האפקטים המיוחדים בסטנדרטים הגבוהים של מארוול, אבל האלמנטים הטובים ביותר של השיבה הם דווקא הכתיבה, שמלאה בהומור, והביצוע של השחקנים".

Chicago Sum-Times, ציון 88: "הדבר הטוב ביותר בספיידרמן: השיבה הביתה הוא שספיידי עדיין יותר ילד מגבר. אפילו עם כוחות העל שלו, הוא עדיין חסר סבלנות, מגושם, מלא תשוקה, חסר ביטחון ולפעמים בעל שאיפות מסוכנות של נער שעדיין מנסה לפענח את העולם".

Chicago Tribune, ציון 75: "אלה האלמנטים הבלתי סופר-גיבורים של ספיידרמן: השיבה הביתה שהופכים אותו לסרט אדיר ולסרט קיץ כיפי. הוא מכיל כל כך הרבה אלמנטים סיפוריים ודמויות אך בכל זאת מוצא מקום לרגעים קטנים ומצחיקים שמעשירים אותו ועושים חשק לצפות בו שוב".

ורק לצורך האיזון, הנה כמה ציטוטים נבחרים מביקורות קצת פחות מחמיאות:

New Orleans Times-Picayune, ציון 60: "הוא מרגיש כמו חצי סרט גיבורי-על וחצי קומדיית נעורים".

San Francisco Chronicle, ציון 50: "הוא נכתב על ידי שישה תסריטאים ומרגיש כך בהתאם".

מה אתם חושבים על הסרט? ספרו לנו בתגובות למטה או בעמוד הפייסבוק. ואגב, את הביקורת שלנו קראתם כבר?

 

תגובות

במאמר זה

נגישות