יוצרי סאות' פארק חושפים: נמאס לנו לצחוק על טראמפ

טריי פארקר ומאט סטון חשפו כי הם לא תכננו שהעונה ה-20 של סאות' פארק תעסוק כולה בטראמפ, ומסבירים באופן ציורי מדוע נמאס להם לעסוק בו

העונה ה-20 של סאות' פארק חרטה על דגלה את המירוץ לנשיאות בין הילארי קלינטון לבין דונלד טראמפ. האחרון הוצג בסדרה באמצעות דמותו של המורה מר גאריסון, שהחליט לרוץ לבית הלבן תוך שהוא סוחף את ההמון בעזרת האידיאולוגיה הבוטה שלו. אבל מתברר שבניגוד לרוב הקומיקאים האמריקאים בימינו, ליוצרים של הסדרה נמאס לחלוטין לעסוק בטראמפ ולכן החליטו כי בעונה הבאה הם לא יעסקו בו כלל.

את הדברים הללו אמרו טריי פארקר ומאט סטון, יוצרי סאות' פארק, כאשר התארחו בפודקאסט The Ringer. במהלך הראיון חשפו השניים כי במקור הם לא תכננו להקדיש עונה שלמה על טראמפ והבחירות, ושלדבריהם התוצאה הסופית "הייתה מבאסת" ובעיקר התישה אותם.

השניים הוסיפו כי המיאוס מלעסוק בטראמפ נובע מכך שההתנהגות שלו כל כך שערורייתית בפני עצמה, שאין להם מה להוסיף כדי לצחוק עליה. טריי פארקר ניסה להסביר זאת בצורה ציורית:

"אם יש לך קופיף שדופק את הראש בקיר שוב ושוב, אתה אומר לעצמך 'זה מצחיק, אבל איך אפשר להפוך קופיף שדופק את הראש בקיר למצחיק יותר?'. אתה יכול לדון בקופיף שדופק את הראש בקיר, אתה יכול לחקות את הקוף שדופק את הראש בקיר, אבל שום דבר לא יהיה מצחיק יותר מקופיף שדופק את הראש בקיר".

בחירה זו מעלה את השאלה מה יקרה בעונה ה-21 של סאות' פארק, מאחר והעונות האחרונות של הסדרה התאפיינו ברצף עלילתי בין הפרקים. האם היוצרים יציגו עלילה חדשה לחלוטין או שימצאו פיתרון יצירתי יותר כיצד להמשיך מהנקודה בה העונה הנוכחית הסתיימה? פארקר וסטון לא סיפקו פרטים לגבי עלילת העונה החדשה מאחר והם יתיישבו לכתוב אותה לא לפני חודש אוגוסט הקרוב.

סאות' פארק תחזור לעונה נוספת בעונת הסתיו הקרובה. הסדרה חודשה עד לעונה 23, מה שמבטיח שנמשיך לראות על המסך את קרטמן, קייל, סטן ואת שאר תושבי העיירה המושלגת והמטורפת לפחות עד לשנת 2019.

תגובות

במאמר זה

נגישות