סאות' פארק חוזרת לעונה חדשה בספטמבר

העונה ה-20 של הסדרה סאות' פארק תחל ב-14 בספטמבר. אמנם אנחנו לא יודעים במה העונה החדשה תעסוק, אך יש לנו ניחוש מושכל בנושא

אם התגעגעתם לקייל, סטן, קרטמן ושאר החבורה שמשום מה עדיין תקועה בכיתה ג' כבר 19 שנה, תשמחו לדעת שבקרוב הדמויות האהובות חוזרות בעונה חדשה – הסדרה סאות' פארק תחזור למסכים בסתיו הקרוב עם עונתה ה-20 במספר. הפרק הראשון של העונה החדשה ישודר ב-14 בספטמבר.

"סאות' פארק נשארת אבן היסוד של קומדי סנטרל ואנחנו נלהבים מכך שפרקים חדשים ימשיכו לשעשע את הקהל בשנים הקרובות", נכתב בהודעה של קומדי סנטרל בנושא שפורסמה באתר Mashable. "הסדרה נשארה רלוונטית מפרק הבכורה שלה ועד היום והיא ממשיכה למשוך אליה דורות חדשים של מעריצים".

נכון לכרגע אנחנו לא יודעים מה בדיוק יהיה בעונה החדשה של סאות' פארק. היוצרים, טריי פרקר ומאט סטון, לא שיתפו אפילו במילה מה התכנונים שלהם לגבי עתיד הסדרה. הניחוש שלי הוא שלפחות חלק מהעונה תתמקד במערכת הבחירות הנוכחית של ארצות הברית לבית הלבן שאמורה באותו זמן להגיע לשיאה. בנוסף, אולי הסדרה תציין באיזשהו אופן את הגעתה לעונה ה-20 שלה, הישג מכובד לכל הדעות.

עונה 19 של סאות' פארק הייתה נהדרת בעיני הצופים והמבקרים כאחד, כשחלקם הכתירו אותה בתור העונה הטובה ביותר של הסדרה עד היום. הפרקים בעונה חוברו בחוט עלילתי אחד רציף ששימש כדי להטיח ביקורת בוטה נגד תרבות הפוליטיקלי קורקט ונגד השתקת דעות שלא תמיד נעים לשמוע אותן. עונה זו הציגה בפני הצופים דמות חדשה בשם PC Principal, מנהל צעיר שמנסה להשליט הכוח את אידיאולוגיית הפוליטיקלי קורקט שלו על העיר ובית הספר.

גם העונה ה-18 של סאות' פארק נחלה הצלחה גדולה, כאשר הנושא העיקרי בו העונה התמקדה היה ביקורת כלפי ההשתלטות של הטכנולוגיה על חיינו. אחד הפרקים המוצלחים של אותה עונה היה The Magic Bush, בו קרטמן ובאטר ריגלו אחרי השכנים בעזרת רחפן ויצרו בעקבות כך מהומה גדולה בעיר אחרי שהפיצו את הסרטון שהקליטו.

האם העונה ה-20 של סאות' פארק תצליח לשמור על איכות גבוהה של ביקורת ושנינות כפי שעשתה בשתי העונות האחרונות שלה? אני אישית מקווה שכן. אם אינכם מסוגלים לחכות עד ספטמבר ומרגישים שחסר לכם קצת סאות' פארק בדם, אתם יכולים לצפות בפרקים בחינם דרך האתר הרשמי של הסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות