צפו: הצצה קצרה מתוך העונה ה-21 של סאות פארק

ככל הנראה העונה החדשה של סאות פארק תעסוק בגזענות על בסיס צבע עור, מה שמתחבר יפה מאוד לסערה שעורר לאחרונה המשחק של המותג שיגיע לחנויות בחודש הבא

סדרת האנימציה האהובה והפרובוקטיבית סאות פארק תחזור לעונה חדשה, ליתר דיוק העונה ה-21 שלה, ביום רביעי הקרוב ה-13 בספטמבר. רגע לפני זה, היוצרים פרסמו קטע קטן מתוך מה שצפוי לנו בעונה זו.

בעונות האחרונות סאות' פארק הציגה קו עלילה יציב, כאשר כל עונה עוסקת בנושא ספציפי לכל אורכה, בין אם מדובר בסכנות שמאחורי ההתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות ובין אם בהשתלטות הפוליטיקלי קורקט על השיח הציבורי. לכן, אם לשפוט על פי הקטע שפורסם, יכול להיות שהעונה הנוכחית תעסוק בגזענות של האדם הלבן כלפי אוכלוסיות שונות, מאחר ורואים בו הפגנה של לאומנים לבנים.

 

מתוך נקודת הנחה שהעונה ה-21 של סאות פארק אכן תעסוק בגזענות וצבע עור, זה מתחבר יפה מאוד עם שערוריה קטנה שהמותג יצרה לאחרונה – המשחק הבא של סאות פארק, South Park – The Fracture But Whole, יקבע את רמת הקושי שלו על פי צבע העור של הדמות שתיצרו. במלים אחרות, ככל שהדמות שלכם תהיה שחורה יותר, כך המשחק יערים עליכם קשיים. המשחק עתיד לנחות על מדפי החנויות בחודש הבא, ה-17 באוקטובר.

נכון לרגע, היוצרים של סאות פארק חתומים על הפקת שתי עונות נוספות עבור הערוץ האמריקאי קומדי סנטרל, מה שאומר שסדרת האנימציה תישאר על המסך עד עונה 23, שתעלה לשידור ב-2019. על אף זאת, היוצר טריי פרקר אמר בעבר כי הוא מעוניין לזנוח את שיטת קו העלילה המתמשך לאורך עונה שלמה כדי לחזור לסגנון הישן של הסדרה, לפיו העלילה תחזור לסיפורים נקודתיים שימשכו לא יותר מפרק אחד בכל פעם. בואו נקווה שעד אז פרקר ישנה את דעתו, מאחר והעונות האחרונות הוכתרו כהצלחה רבה הן בעיני הקהל והן ובעיני המבקרים בזכות קו העלילה העונתי.

תגובות

במאמר זה

נגישות