דלף תאריך ההשקה לספר הבא בסדרת "שיר של אש ושל קרח"

אתר אמזון בצרפתית פרסם את הספר הבא בסדרת "שיר של אש ושל קרח", כולל תאריך ההשקה המדוייק שלו לחנויות. ג'ורג' ר. ר. מרטין וההוצאה שלו עוד לא הגיבו לדברים

חדשות טובות עבור כל מעריצי סדרת הספרים שיר של אש ושל קרח – הספר הבא בסדרה, רוחות החורף, ככל הנראה ינחת על מדפי חנויות הספרים בתשיעי במרץ 2017.

ההדלפה של התאריך התרחשה בעקבות טעות בסניף הצרפתי של אמזון. נכון לרגע כתיבת שורות אלה חשוב לציין כי הסופר עצמו, ג'ורג' ר. ר. מרטין, והוצאת הספרים שעובדת מולו עוד לא הגיבו לגבי ההדלפה, אז קחו את הדברים בעירבון מוגבל עד שהנושא יובהר באופן רשמי. מה גם שכולנו יודעים שהסופר מוכר בתור דחיין כרוני.

צילום מסך מתוך אמזון הצרפתי
צילום מסך מתוך אמזון הצרפתי

רוחות החורף הוא הספר השישי בסדרה מתוך שבעה, כאשר הספר הקודם, ריקוד עם דרקונים, יצא ב-2011. הספרים החלו לצאת לאור ב-1996 עם משחקי הכס. לאחר מכן הסדרה המשיכה עם עימות המלכים (1999), סופת החרבות (2000) ומשתה לעורבים (2005). הספר השביעי והאחרון אמור להיקרא חלום של אביב, אבל הוא אינו נראה באופק.

שיר של אש ושל קרח היא סדרת הספרים עליה מבוססת סדרת הטלוויזיה המצליחה משחקי הכס, שבמרוצת השנים הפכה לתופעה עולמית. מבחינה כרונולוגית, סדרת הטלוויזיה כבר עקפה את האירועים שכוסו בסדרת הספרים. הסופר וההפקה טוענים כי משחקי הכס תהיה נאמנה לעלילת הספרים שעוד לא יצאו לאור מבחינת התוצאה הסופית של העלילה, אך הדרך לשם לא בהכרח תהיה זהה בשני המדיומים.

אם אתם מאלה שמעדיפים לצפות במסך מאשר לקרוא טקסט, משחקי הכס של HBO תחזור לעונתה השביעית לא לפני הקיץ הבא בגלל עיכובים בלוח הזמנים של הצילומים. למשחקי הכס נשארו רק עוד שתי עונות, שעתידות להיות קצרות משמעותית מ-10 פרקים כפי שהתרגלנו עד כה. בינתיים, אתם מוזמנים לשרוף קצת זמן ולקרוא מה חשבנו על העונה השישית של משחקי הכס.

עדכון: הוצאת הספרים הבריטית HarperCollins הגיבה באתר International Business Times כי "שום דבר אינו סופי לגבי הפרסום או התאריך". זו תגובה די עמומה שאי אפשר להגדיר אותה כאישור או כהכחשה של הדברים, לכן עדיין קשה לדעת עד כמה ההדלפה של אמזון אמינה. כנראה שנצטרך להמשיך לחכות עד שהנושא יתבהר עם הודעה רשמית ברורה יותר.

תגובות

במאמר זה

נגישות