האם הקומדיה הבאה של סת' רוגן נמצאת בצרות?

הסרט הפרובוקטיבי הבא של סת' רוגן, קומדיית מדע בדיוני בחלל בשם The Something, נדחה על ידי אולפני יוניברסל לתאריך בלי ידוע. מה עומד מאחורי הדחיה?

האם סרט הקיץ הבא בכיכובם של היוצרים הפרובוקטיביים, סת' רוגן וזאק גאליפנאקיס, נמצא בצרות? אולפני יוניברסל הכריזו כי הסרט הבא של השניים, שנקרא The Something, מוותר על תאריך היציאה ששוריין לו לשנה הבאה.

The Something ("הדבר" בתרגום חופשי לעברית) הוא קומדיית מדע בדיוני למבוגרים על המפגש הראשון בין צוות אסטרונאוטים אנושי לבין גזע חייזרים, שכמובן משתבש בכל צורה אפשרית. על הבימוי והתסריט של הקומדיה החדשה אחראי רודני רוטמן, שכתב את רחוב ג'אמפ 22. The Something יהיה סרטו הראשון בתפקיד הבמאי.

במקור, תאריך היציאה לאקרנים שיועד עבור הסרט היה ה-26 במאי 2017, אך כאמור אולפני יוניברסל ויתרו על מועד זה. אמנם לא נמסרה סיבה רשמית להחלטה זו, אך לאתר Variety יש תיאוריה משלו – רצון להימנע מלהתמודד בקופות מול הסרט הבא בסדרת שודדי הקאריביים, Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, שיוצא לאקרנים באותו תאריך. על אף זאת, מאחר ולא קיבלנו הסבר רשמי לדחיה אי אפשר לפסול את האפשרות שהתגלתה בעיה אחרת, לדוגמה צורך בצילום מחדש של סצינות מסויימות. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא נמסר על מועד חלופי.

גם בעונת הקיץ הנוכחית סת' רוגן וחבורתו הוציאו סרט פרובוקטיבי. הפעם מדובר בסרט האנימציה מסיבת נקניקיות, מעין גרסה למבוגרים בלבד של צעצוע של סיפור בו המאכלים בסופרמרקט מקומי מגלים מה עתידם – להיאכל על ידי בני אדם. על אף שחלק מהמבקרים לא ידעו כיצד לאכול אותו לאור הגסויות הרבות שמאפיינות את הסרט, בסך הכל הוא התגלה כהצלחה. אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת שלנו עליו.

תגובות

במאמר זה

נגישות