לקראת ההשקה: צפו באומנות רחוב של Deus Ex החדש

כולנו אוהבים לחזות בצורות פרסום מקוריות, ויש מי שיודע את זה. הפעם קיבלנו את אדם ג'נסן, גיבור סדרת משחקי Deus Ex, כציור כגרפיטי בגובה 20 מטר

ככל שהזמן חולף כך חברות המשחקים צריכות להשקיע יותר זמן, משאבים ויצירתיות כדי לתפוס את תשומת ליבם של הגיימרים. לקראת ההשקה של משחק הפעולה הבא בסדרת דאוס אקס, Deus Ex: Mankind Divided, החליטו ב-Square Enix ללכת על צורת פרסום שיהיה קשה להתעלם ממנה – ציור גרפיטי של גיבור המשחק, אדם ג'נסן, על גבי קיר שלם של בניין.

מי שעומד מאחורי אומנות הרחוב הזו הוא ג'ים ויז'ן (Jim Vision), צייר גרפיטי מפורסם מלונדון. את הציור הזה תוכלו למצוא בעיר ברמינגהאם (Birmingham) שבאנגליה, מתנוסס על פני קיר של Old Custard Factory בגובה של 65 רגל, שהם בערך 20 מטר. ואם תצפו בסרטון עד הסוף תגלו הפתעה. רמז: יש כאן הרבה יותר מרק ספריי צבע.

בפעם הקודמת שחברת משחקים השתמשה במרחב הציבורי בצורה בולטת כדי לקדם משחק בעל פרופיל גבוה הייתה זו חברת בליזארד, שהציבה בובות ענק בערים שונות ברחבי העולם בהתאם למוצא של הדמויות. אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת שלנו ולראות מה חשבנו בזמנו על המשחק החדש שהצליח לשגע את הרשת לחלוטין.

Deus Ex: Mankind Divided ינחת היום על מדפי החנויות באופן רשמי, אבל לכם יש הזדמנות להניח עליו את ידיכם מבלי להוציא אגורה מהכיס – גיקלואיד בשיתוף עם הד ארצי מחלק לכם שני עותקים של המשחק במתנה לקונסולות. לחצו כאן לפרטים נוספים כיצד להיכנס להגרלה ושיהיה לכם בהצלחה.

תגובות

במאמר זה

נגישות