הוכרזה סדרת קומיקס חדשה של סרניטי מהיוצר של iZombie

סדרת הקומיקס החדשה של סרניטי תיקרא No Power in The 'Verse והאירועים בה יתגוללו כשנה וחצי לאחר תום הסדרה הקודמת, Leaves on the Wind

ההוצאה לאור Dark Horse הכריזה על סדרת קומיקס חדשה של סרניטי (Serenity), סרט המד"ב משנת 2005 בכיכובם של נתן פיליון וסאמר גאלו, שהמשיך את סדרת הקאלט פיירפליי (FireFly) של ג'וס וידון (באפי ציידת הערפדים).

סדרת הקומיקס החדשה נקראת No Power in the 'Verse, והיא נובעת במקור מתוך ציטוט של הדמות ריבר "No power in the 'verse can stop me" (בתרגום חופשי "שום כוח ביקום לא יכול לעצור אותי"). מאחורי הסדרה יעמוד כריס רוברסון, אחד מהיוצרים של הסדרה iZombie. רוברסון אומר שהשם שנבחר לסדרה אינו מקרי ושלריבר יהיה תפקיד גדול מאוד בעלילה.

"לריבר יהיה תפקיד מרכזי בסיפור במספר דרכים", מספר רוברסון. "לדוגמה, היא מצאה את מקומה בתור הטייסת של סרניטי. היא מנסה לעזור לטפל בבת של זואי, אמה, ובמקביל כוחות הברית עדיין רודפים אחריה, מה שעתיד לשים את שאר הצוות על הכוונת".

"אני חושב שאלה בעיקר הדמויות והיחסים ביניהן שגורמים לאנשים להישאר", מנסה רוברסון להסביר מדוע המעריצים נשארים נאמנים למותג כל כך הרבה שנים מאז שפיירפליי בוטלה, "בשילוב עם עולם בעל רקע עשיר".

No Power in the 'Verse יאוייר על ידי ג'ורג'ס ג'ינטי (Georges Jeanty). הוא אייר גם את הסדרה הקודמת של המותג Leaves on the Wind, שעלילתה מתרחשת שנה וחצי לפני אירועי הסדרה החדשה. הפרק הראשון עתיד לצאת לאור ב-26 באוגוסט.

(Photo Credit: Dark Horse)

תגובות

במאמר זה

נגישות