אמטיוי חידשה את צעקה לעונה שלישית והוציאה פרק ספיישל

סדרת הסלאשר המבוססת על סרט הקאלט האהוב "צעקה" תשוב לשישה פרקים נוספים ב-2017, ולפני זה - חוזרת לספיישל חג "ליל כל הקדושים" כדי להקל על ההמתנה

צעקה חתמה את עונתה השניה בבום גדול, ועכשיו הצליחה לחתום עם MTV על עונה שלישית, שתכיל שישה פרקים ותעלה ב-2017.

במהלך שתי עונותיה של צעקה, סדרת הגילטי-פלז׳ר הכיפית, עקבנו אחר רציחותיה של פייפר, ושל שופתה ומאהבה בדיעבד, בטוויסט הגדול ושברון הלב של אמה – קירן! העונה השלישית של הסדרה תדרש לרענן את קו הסיפור הזה, ולמצוא עילה חדשה ומקורית לטירוף הסלאשינג. העונה הראשונה מנתה 10 פרקים, וזו שאחריה התרחבה ל-12 פרקים, שמרחו את הדרמה והקשו על שמירת האימה לאורך זמן, כך שצמצום ל-6 פרקים עלול לסייע לנרטיב מגובש, אחיד ומותח יותר.

סדרת האימה אמנם סיימה את עונתה השניה כבר באוגוסט, אך שבה היום, ה-18 באוקטובר, בדיוק של 13(!) יום לפני האלווין, לפרק ספיישל האלוויני, שנקווה כי הוא יעלה בסמוך גם בנטפליקס. בפרק, תשמחו לגלות, אנחנו מוצאים את יקיר לבנו, נואה, לאחר שכתב רב מכר יחד עם סטאבו. השניים יטיילו עם שאר גיבורנו בני הנוער האומללים של לייקווד לשאלואו גרוב, אי סמוך, בו הם יחקרו לשם ספרם הבא את האגדה על אנה הוב. האמינו או לא, בדיוק אז מתחיל שם מסע רציחות מסתורי אחד חדש. MTV דיווחו כי הספיישל יטמון זרעים שיצמחו בעונה השלישית, ושלל הפתעות גדולות, ושחררו טריילר מרגש עם נגיעות בודדות של Ghostface לקראתו:

https://www.youtube.com/watch?v=-2u6tkTD0ys

MTV טרם שחררו פרטים נוספים לגבי העונה הבאה, אך נוכל להתחיל בספקולציות לאחר צפייה בפרק הספיישל.

תגובות

במאמר זה

נגישות