סמוראי ג'ק: מאחורי הקלעים של העונה החדשה

סמוראי ג'ק יחזור בקרוב אל המסך הקטן ב-Cartoon Network, אבל לדברי היוצרים הוא יהיה אדם שונה מאוד מאיך שזכרנו אותו בסדרה המקורית

בעוד כמה חודשים בלבד תחזור הסדרה סמוראי ג'ק (Samurai Jack) לעונה חמישית ב-Cartoon Network אחרי הפסקה של כמה שנים טובות. כדי להעביר את הזמן אך גם בשביל להלהיב קצת יותר את קהל המעריצים, הפיקה הרשת סרטון של מאחורי הקלעים של הפקת העונה החדשה.

בין האישים שמתראיינים לסרטון תוכלו למצוא את יוצר הסדרה, גנדי טארטקובסקי (Genndy Tartakovsky), והמדבב של ג'ק, פיל למאר (Phill LaMarr).

לדברי טרטקובסקי, אירועי העונה החמישית מתרחשים מספר שנים אחרי תום העונה הרביעית. העונה תתאר מה השתנה בעולמו של ג'ק באותה תקופה ומה מצבו כעת. טרטקובסקי מציין כי אין צורך לצפות בפרק האחרון ששודר כדי להבין את העלילה החדשה. נקודה מעניינת נוספת שמעלה טרטקובסקי היא שהרעיון לייצר עונה חדשה עלה אחרי ניסיון כושל להפיק סרט שבסופו של דבר כלל לא יצא אל הפועל.

"אני חושב שנראה את ג'ק באור חדש כי הוא נקודת המבט שלו השתנתה", מספר הכותב של העונה החמישית, דאריק בצ'מן (Darrick Bachman). "בסדרה המקורית ג'ק היה אדם מאוד הירואי שיוצא למסע קשה. עכשיו אנחנו חוזרים אליו אחרי הרבה שנים מתחילת המסע והוא קצת אבוד. זהו סיפור על גאולה והניסיון של ג'ק למצוא שוב את דרכו".

למי שאינו מכיר, עלילת סמוראי ג'ק מגוללת את מסעו של סמוראי בן אצולה מימי הביניים ששואף להביס את אקו, שד שהחריב את הממלכה של הוריו בילדותו. הם נלחמים ועושה רושם שג'ק עומד לנצח, אבל אז בכוחותיו האחרונים אקו שולח אותו בעל כורחו שנים רבות אל העתיד כדי להימנע מתבוסה באותו קרב. בלית ברירה, ג'ק מוצא עצמו נלחם על חייו בעולם עתידני דיסטופי בו אקו שולט והוציא פרס כספי על ראשו.

להלן הסרטון המלא של מאחורי הקלעים:

תגובות

במאמר זה

נגישות