קמפיין המימון של Rock Band 4 נכשל

הקמפיין אמנם נגמר באקורד צורם וגייס אך כמחצית מסכום היעד, אך המפתחת Harmonix הבטיחה הודעה שתבהיר את עתיד הפרוייקט וסדרת המשחקים

משחק המוזיקה Rock Band 4 לא יגיע אל המחשב. הסיבה – קמפיין מימון ההמונים שהוקם כדי לממן את תהליך הפיתוח נכשל.

לפני כחודש חברת Harmonix הכריזה כי היא תביא את Rock Band 4 למחשב, אבל בתנאי אחד – שהגולשים יעזרו לה לממן אותו. החברה פתחה קמפיין מימון המונים באתר Fig. לפי Harmonix, עלות הפיתוח של המשחק למחשב עומדת על שני מיליון דולר, אבל המפתחת ביקשה מהגולשים סכום "צנוע" של 1.5 מיליון דולר בלבד כאשר את חצי מיליון הדולרים הנותרים היא תשלים בעצמה אם הקמפיין יצליח.

אתמול קמפיין מימון ההמונים הסתיים באקורד צורם – הקמפיין הצליח לאסוף רק 792,817 דולר בזכותם של 1,674 תורמים, כלומר קצת יותר מחצי מסכום היעד שנקבע. כנראה שב-Harmonix קיוו לשחזר את ההצלחה של Amplitude, משחק בלעדי לקונסולת המשחק של סוני שמומן בהצלחה על ידי הגולשים בשנת 2014.

כרגע קשה לדעת מה צופן עתידה של סדרת Rock Band, אבל מה שבטוח הוא שלא תראו את המשחק על המחשב בעתיד הנראה לעין. על אף זאת, Harmonix הבטיחה לפרסם תגובה רשמית לגבי כישלון הקמפיין ולגבי מה הצעד הבא שלה בנושא. יכול להיות שהיא גם תנצל את ההזדמנות כדי לחשוף מידע חדש על הפרוייקט החם ביותר שלה, Rock Band VR, הגרסה של משחק המוזיקה לקסדת המציאות המדומה אוקולוס ריפט.

בינתיים, בתקווה ששחקני המחשב יקבלו בקרוב חדשות טובות, Rock Band 4 זמין לקונסולות PS4 ו-Xbox One בלבד.

תגובות

במאמר זה

נגישות