הקומיקס Invincible של יוצר "המתים המהלכים" יעובד לקולנוע

הגרסה הקולנועית של הקומיקס מאת רוברט קירקמן תגיע אל המסך הגדול על ידי הצמד סת׳ רוגן ואוון גולדברג, יוצרי סרט האנימציה המטורף "מסיבת נקניקיות"

הצמד סת׳ רוגן ואוון גולדברג חוזרים לשתף פעולה, והפעם יביאו למסך הגדול את הקומיקס הנחשב Invincible. את הקומיקס יצרו האמן קורי ווקר והכותב רוברט קירקמן, שנודע בעיקר כיוצר הקומיקס המתים המהלכים, עליו מתבססת הסדרה המצליחה שסיימה את עונתה השביעית השבוע. רוגן וגולדברג יכתבו, יביימו ויפיקו את העיבוד הקולנועי עבור יוניברסל. קירקמן גם יפיק.

Invincible הוא הקומיקס של קירקמן שרץ הכי הרבה זמן, שני רק למתים המהלכים. הקומיקס עוקב אחר גיבור-העל בעל אותו שם, שנוצר על-ידי קירקמן וווקר כבר ב-2002. שמו האמיתי של Invincible הוא מארק גרייסון, תלמיד תיכון "נורמלי" שאביו, אומני-וואן, הוא גיבור-העל העוצמתי ביותר בכדה״א. גרייסון עצמו יורש כוח על-אנושי ויכולת תעופה, ונדרש להגן על עולמו.

קירמן אמר על העיבוד: ״במשך כמעט עשור הייתי צריך לסבול את שאלת ה'מה לגבי Invincible?', כשהמעריצים ראו את המתים המהלכים גדלה להיות מפלצת המולטימדיה שהיא הפכה במהלך השנים. התשובה תמיד היתה שחיכינו לצוות הנכון לשתף איתו פעולה. הצוות הגיע! האדונים המכובדים גולדברג ורוגן הוכיחו את עצמם כבמאים מהמעלה העליונה, עם עין נלהבת משותפת עבור ויזואליה מהממת, לאחר שכתבו להיט אחד אחר להיט בלתי ניתן לעצירה אחר״.

בשנים האחרונות רוגן וגולדברג יצרו מגוון רחב של תוכן יחד, ובין יצירותיהם המשותפות ניתן למצוא את קומדית האימה סוף מ-2013; הקומדיה הפוליטית ראיון סוף, שיצרה משבר בינלאומי עם צפון קוריאה ב-2014; והאנימציה המדורגת R מסיבת נקניקיות מ-2016. בנוסף, השניים יצרו את העיבוד הטלוויזיוני לקומיקס האלים של גארת׳ אניס וסטיב דילון, פריצ׳ר, בעל ההומור השחור, שהשניים כתבו וביימו את הפיילוט שלה עבור AMC (הרשת של המתים המהלכים) וזכתה לביקורות חיוביות, כך שהבחירה בשניים עבור העיבוד הקולנועי ל-Invincible נראית בטוחה. הצמד העסוק מפיק בימים אלו גם סדרת קומדיה בשם Future Man, בכיכובו של ג׳וש האצ׳רסון, הידוע כפיטה מסאגת משחקי הרעב.

תגובות

במאמר זה

נגישות