ריק ומורטי יחזרו לעונה שלישית לכל המאוחר בדצמבר 2016

ריק ומורטי, הפרופסור האלכוהוליסט המטורף ונכדו הפחדן, יחזרו למסך בשבועות הקרובים עם העונה השלישית לפי דברי שתיים מהכותבות של הסדרה

חדשות טובות למי שהתחיל להתעייף מלשנן את המלים של Get Schwifty – ריק ומורטי, הצמד הכי לא מתפקד בעולם הזה וכנראה שגם בעולמות המקבילים לו, יחזרו לעונה שלישית לפני תום שנת 2016.

אמנם נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין לנו תאריך מדוייק מתי ריק ומורטי יחזרו אל המסך, אבל לפי דיווח באתר Inverse שתיים מהכותבות של הסדרה, אריקה רוסבה (Erica Rosbe) ושרה קרביאנר (Sarah Carbiener), אישרו שבוע שעבר כי הסדרה אכן תחזור לפני סוף השנה. לפרוטוקול, העונה הראשונה של הסדרה עלתה לשידור ב-2 בדצמבר, לכן סביר להניח שההיסטוריה תחזור על עצמה עם העונה השלישית.

הדברים שנאמרו על ידי שתי הכותבות הנ"ל מתכתבים עם מה שהבטיח בזמנו אחד מיוצרי הסדרה, דן הרמון (Dan Harmon), בכנס קומיק קון סאן דייגו השנה כי הוא יעשה מאמצים שהעונה השלישית תעלה לשידור לפני 2017.

בנוסף, נאמר כי העונה החדשה תהיה ארוכה יותר מקודמותיה בשני פרקים. במלים אחרות, אורך העונה יעמוד על 12 פרקים בסך הכל מאחר והקודמת מנתה 10 פרקים בלבד.

למי שאינו מכיר את סדרת האנימציה, ריק ומורטי היא קומדיה מד"בית של Adult Swim בה כל פרק המדען האלכוהוליסט ריק סוחב איתו את נכדו הפחדן מורטי להרפתקאות מטורפות למיניהן בעולמות אחרים, שאיכשהו אף פעם אינן נגמרות טוב. לדעתי האישית ניתן להגדיר אותה כהכלאה בין הפסיכיות של רן וסטימפי לבין גולשים בזמן.

תגובות

במאמר זה

נגישות