צפו: טריילר של ראיה והדרקון האחרון, הסרט הגדול הבא של דיסני

בסרט "ראיה והדרקון האחרון" יוצאת הדמות הראשית למצוא את הדרקון המדובר כדי להשיב את השלום לאנושות, שהתפלגה לשבטים. צפוי לצאת במרץ 2021

ראיה והדרקון האחרון טריילר

על אף שלפעמים אפשר לקבל את הרושם השגוי שכל מה שמעניין כרגע את דיסני זה שירות הסטרימינג שלה, ענקית האנימציה עדיין לא נטשה את הקולנוע. לראיה לכך, אמש פורסם טריילר של סרט האנימציה הגדול הבא מאת אולפני דיסני, ראיה והדרקון האחרון.

בטריילר, שאורכו שתי דקות, מספרת הדמות הראשית ראיה על מסעה למצוא את הדרקון האחרון על מנת להשיב את השלום לאחד את האנושות, שעם חלוף השנים התפלגו לשבטים יריבים. מוקדם יותר בטריילר רואים את הפרוטגוניסטית בגיל צעיר יותר מתגברת על מסלול מכשולים ונלחמת מול יריב מבוגר יותר חבוש מסיכה, אולי כחלק מאימון כלשהו לקראת משימתה. תוך כדי אנחנו גם לומדים להכיר את הסייד-קיק של הדמות הראשית, ארמדילו חמוד ושימושי במיוחד בשם טוקטוק, שמלווה אותה במסעה ועוזר לה להתגבר על קשיים.

בנימה אישית יותר, ראיה והדרקון האחרון מייצר תחושה דומה לזו של אנימציה אחרת: האגדה של קורה של ערוץ ניקלודיאון. זה בא לידי ביטוי בתיאור העולם שמחולק לשבטים, כמו כן במראה החיצוני ובמאפיינים אחרים של הדמות. רק חסר שהם יתחילו לשסות אחד בשני את האלמנטים של הטבע כדי להשלים את הדימוי.

על הנייר, ראיה והדרקון האחרון מיועד להגיע לבתי הקולנוע בחודש מרץ 2021, אבל אם למדנו משהו אחד בשנה הנוכחית והארורה שפוקדת אותנו הוא יהיה שהקורונה איננה מתחשבת בתכניות של אף אחד. אמנם בתי הקולנוע בארצות הברית נפתחים בימים אלה באופן חלקי, אבל אין זה בהכרח נכון לגבי שאר העולם וזה משפיע בצורה ישירה על שיקולי ההכנסות של דיסני. לכן, אם לא יהיה שיפור משמעותי במצב עד אז, סביר להניח שהסרט ילך בעקבות נשמה וידלג ישירות אל שירות הסטרימינג, לצערם הרב של בתי הקולנוע.

תגובות

במאמר זה

נגישות