המעניש מקבל טריילר חדש ותאריך יציאה בנובמבר

הטריילר החדש חושף חלק מעברו של פרנק קאסל לפני שהפך להיות המעניש הידוע לשמצה ומציג את הדמות של קארן פייג', שבאה לביקור מהסדרה של דרדוויל

המעניש

אחת מהסדרות המצופות ביותר במסגרת שיתוף הפעולה הצמוד בין ענקית הקומיקס האמריקאית מארוול לבין שירות התוכן נטפליקס, המעניש, מקבלת סוף-סוף תאריך יציאה במסגרת טריילר חדש שפורסם לאחרונה.

בטריילר החדש אנחנו נחשפים לרקע של פרנק קאסל (ג'ון ברנטל, המתים המהלכים) לפני שאיבד את משפחתו והחליט להקדיש את חייו לטיהור העיר מפשי ומשחיתות, כאשר כל האמצעים כשרים. אנחנו רואים שקאסל היה מעורב במשהו מלוכלך במסגרת שירותו הצבאי, ובניסיון לחסל אותו כדי לא להשאיר עדים לאותו אירוע משפחתו נפגעה במקומו. ניתן גם לראות שהדמות של קארן פייג' (דבורה אן וול), אותה פגשנו לראשונה בכלל בסדרה של דרדוויל, תקפוץ לביקור בסדרה של המעניש.

https://youtu.be/OMW_dPtm7Bo

מבחינת הקאסט של הסדרה, חוץ מג'ון ברנטל ודבורה אן וול תוכלו למצוא גם את בן ברנס (ווסטוורלד, נרניה), אמבר רוז רווה (עיר האזמרגד), מייקל נתנסון (הזאב מוול סטריט), ג'יימי ריי ניומן, ג'ייסון ר. מור, דניאל וובר ופול שולז.

את הגרסת הנוכחית של המעניש בכיכובו של ברנטל ראינו לראשונה על המסך כדמות אנטגוניסטית בעונה השניה של דרדוויל. ברנטל הצליח לכבוש את לב הצופים בהופעתו המוצלחת, ומכאן הדרך להכרזה על סדרה משלו הייתה קצרה מאוד. בתחילת השנה פורסמו בטוויטר מספר תמונות מתוך הסט.

העונה הראשונה של המעניש תעלה לשידור בתאריך נוח מאוד – יום שישי ה-17 בנובמבר, כך שאת אותו סוף שבוע תוכלו להקדיש לצפיית הסדרה במלואה ברצף. עד אז, אתם יכולים ללחוץ כאן כדי להעביר קצת זמן עם הטריילר הראשון שפורסם באוגוסט.

תגובות

במאמר זה

נגישות