הנובלה הגרפית Overwatch: First Strike בוטלה

יום עצוב למעריצים האדוקים - בליזארד ביטלה את הנובלה הגרפית הגדולה של המותג, First Strike, שהייתה אמורה להציג את מלחמת ה-Omnic Crisis והקמת Overwatch

בליזארד הכריזה כי הנובלה הגרפית הגדולה של Overwatch, שעונה לשם Overwatch: First Strike, מבוטלת ולא תזכה לצאת לאור. First Strike הייתה אמורה לספר לראשונה באופן מקיף על מלחמת ה-Omnic Crisis וכיצד הדמויות Soldier: 76, Torbjorn, Reaper ו-Reinhardt הקימו את הקבוצה.

"אני רוצה ליידע אתכם שהחלטנו לבטל את ההוצאה של Overwatch: First Strike", נכתב בהודעה רשמית שפורסמה בפורום של באטל.נט. "אנחנו אסירי תודה על העבודה הפנטסטית שהצוות השקיע בה, אך בסופו של דבר החלטנו לקחת את הסיפור לכיוון אחר".

"הרעיון המקורי לנובלה הגרפית נולד עוד בימים המוקדמים של פיתוח המשחק", מסבירה ההודעה, "ונבע מהרצון שלנו לספר על ההקמה של Overwatch בזמן ה-Omnic Crisis. בשנים שעברו מאז שיצרנו את הקונספט, פיתחנו רבות את היקום והסיפורים של היקום הזה. על אף שגרעין הסיפור נשאר, הרחבנו ושינינו את הדרך בה אנו רואים את האירועים ב-Overwatch".

First Strike נכתבה במקור על ידי מייקי נילסון (Micky Neilson), כותב קבוע של בליזארד שבין היתר השתתף בכתיבת עלילת הפרק השלישי של סטארקראפט 2, Legacy of the Void, ובכתיבת חבילת ההרחבה של דיאבלו 3, Reaper of Souls.

מי ששיחק מספיק ב-Overwatch יודע כבר שעל אף שהמשחק עצמו די נטול עלילה ובמקרה הטוב רק מפזר רמזים על הדמויות, בליזארד עושה מאמץ להרחיב את העולם של המותג באמצעות סרטוני אנימציה ביוטיוב וקומיקסים קצרים שמספקים רקע על כל דמות אינדיבידואלית. Overwatch: First Strike כנראה נועדה סוף-סוף לחבר בין כל הנקודות הללו, אבל זה משהו שכנראה לא נראה בעתיד הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות