רשמי: סדרת האנימה One Punch Man חוזרת לעונה שניה

ההכרזה הרשמית על העונה השניה של One Punch Man פורסמה אמש במהלך אירוע מיוחד בו השתתפו קאסט המדבבים ואנשי הפקה נבחרים. הערכה שתעלה לשידור ב-2017

עד עכשיו יכולנו רק להחזיק אצבעות שזה יקרה, אבל היום אפשר לנשום לרווחה – סדרת האנימה הפופולרית One Punch Man תחודש לעונה שניה.

ההודעה הרשמית פורסמה אמש במסגרת כנס בשם One Punch Man Fall Festival בו השתתפו קאסט המדבבים וצוות ההפקה של הסדרה. ההכרזה פורסמה גם באתר הרשמי היפני של סדרת האנימה. בנוסף, הוכרז כי במקביל לצאת העונה החדשה יושק גם משחק חדש של One Punch Man לסמארטפונים וטאבלטים.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו מידע מדוייק לגבי השאלה מתי הסדרה תחזור אל המסך, אבל הערכות מדברות על במהלך 2017. כמו כן, עוד לא ידוע אילו חלקים מחומר המקור העונה השניה תכסה. כל מה שאנחנו כן יודעים הוא שקאסט המדבבים של הסדרה יחזור במלואו.

One Punch Man היא פארודיה על ז'אנר גיבורי-העל המערביים. הפרוטגוניסט הוא גיבור-על בשם סאיטמה שמביס את כל אויביו באגרוף בודד. מתוסכל מחוסר האתגר, סאיטמה מפתח אדישות כלפי העיסוק שלו, מה שמוביל מהר מאוד אל מחוזות האבסורד. על הדרך הסדרה לוקחת אלמנטים מוכרים של גיבורי-על "קונבנציונלים" ודואגת להגחיך אותם, לדוגמה סיפורי רקע הזויים של חלק מהדמויות.

במקור, הסדרה החלה את דרכה ב-2009 כקומיקס רשת של יוצר חובבן ואלמוני בשם ONE, שזכה להצלחה עצומה עם כמה מליוני קוראים ביפן בלבד. שלוש שנים מאוחר יותר הסדרה עובדה מחדש באופן מקצועי וב-2015 האולפן Madhouse עיבד אותה אל המסך.

תגובות

במאמר זה

נגישות