אוקולוס ריפט הושקה רשמית בבריטניה ובאיחוד האירופי

קסדת המציאות המדומה המפורסמת, אוקולוס ריפט, ממשיכה בתהליך ההשקה האיטי שלה ברחבי העולם והחל מהיום היא זמינה לרכישה גם באירופה

ההשקה ברחבי העולם של אוקולוס ריפט, קסדת המציאות המדומה המפורסמת, אמנם מתנהלת בקצב איטי להחריד אבל סוף סוף היא יכולה לסמן לעצמה עוד וי ברשימה – החל מהיום אוקולוס ריפט זמינה לרכישה גם בבריטניה ובמדינות האיחוד האירופי.

אוקולוס ריפט תהיה זמינה לרכישה במגוון רשתות מקומיות, אבל אם אינכם מתכננים לטוס לאירופה בזמן הקרוב תוכלו לקנות את הקסדה גם דרך אמזון. המחיר המוערך לקסדה יעמוד על 550 פאונד או 700 אירו, שבשבילנו הם כ-2,700 או 2,900 שקלים בהתאמה. בהחלט נשמע יקר, אבל זו מחירה של הקדמה הטכנולוגית כרגע.

עם קניית האוקולוס ריפט תוכלו להוריד בחינם מאות סרטים בתלת מימד וב-360 מעלות כמו הסרט זוכה פרס האמי Henry. בנוסף, תוכלו להוריד מספר גרסאות ניסיון של משחקי מציאות מדומה כמו סימולציית טיפוס הרים בשם The Climb ומשחק חלל בשם Farlands.

"מציאות מדומה נחשבת חוד החנית של פלטפורמת המחשוב הבאה עם יותר מ-100 משחקי VR מלאים לאוקולוס ריפט ועוד 30 כותרים שמתוכננים לצאת בשנה הנוכחית", נכתב בהצהרה שפורסמה. "החל מעולמות וירטואליים מאסיביים כמו מיינקראפט ועד למשחקי יריות בדיוניים, יש לה מה להציע לכל אחד".

במקרה והחלטת לפתוח את הארנק ולקנות את קסדת המציאות המדומה, רק נזכיר לכם שכדי למצות את הפוטנציאל של האוקולוס ריפט עד הסוף היא דורשת חיבור למחשב בעל חומרה חזקה מספיק. דרישות המינימום שלה עומדות על מעבד Intel Core i5-4590 וכרטיס גרפי Nvidia GeForce GTX 970, אז אם אין לכם את רכיבי החומרה האלה או משהו שווה ערך – צפו להגדיל את ההוצאה הכספית שלכם באופן משמעותי.

תגובות

במאמר זה

נגישות