משי קליינשטיין תדבב את מואנה בגרסה בעברית

אחרי שדיבבה את רפונזל בעיבוד לעברית של "פלונטר", תחזור משי קליינשטיין אל מאחורי המיקרופון כדי להעניק את קולה לדמותה של מואנה

השחקנית משי קליינשטיין, הבת של הזמרים המפורסמים ריטה ורמי קליינשטיין, נבחרה לדבב את דמותה של מואנה בגרסה העברית של סרט האנימציה הגדול הבא של דיסני.

משי קליינשטיין כבר הוכיחה את עצמה בעבר בתחום הדיבוב כאשר דיבבה את רפונזל בסרט פלונטר. עוד שם מוכר שתוכלו למצוא ברשימת הקאסט הישראלי של העיבוד לעברית הוא הזמרת מירי אלוני.

עלילת הסרט מואנה מספרת על מסעה של נערה בת 16 בעלת אותו שם בניסיון להציל את האי עליו חי השבט שלה. בדרך היא תחבור אל מאוי, חצי אל וחצי אדם עם אגו גדול לא פחות ממימדי גופו. מאוי ומואנה הם הדמויות הראשיות של הסרט.

בגרסה המקורית באנגלית מואנה תדובב על ידי אהוליי קרבלהו (Auli’i Cravalho) ומאוי ידובב על ידי שחקן הקולנוע דוויין ג’ונסון (מהיר ועצבני 5, מלך העקרבים). עוד ברשימת המדבבים תמצאו גם את ג’מיין קלמנט (“בוריס החיה” בגברים בשחור 3 והופעת אורח בריק ומורטי), שיעניק את קולו לטמאו (Tamao), סרטן מפלצתי ענק עם תסביך נרקסיסטי שמאס במקומו בשרשרת המזון; הזמרת והשחקנית ניקול שרזינגר בתור קולה של סינה, אמה של מואנה; רייצל האוס כחברתה הטובה ביותר של מואנה, גראמה טאלה (Gramma Tala); ואלן טודיק (לשבור את הקרח, שישה גיבורים) בתור התרנגול הטיפש וחסר המזל הייהיי (HeiHei), שסביר להניח שישמש בעיקר בתור האתנחתא הקומית של הסיפור.

הציפיות כלפי מואנה גדולות יחסית לאור העובדה שהוא מבויים על ידי רון קלמנטס וג’ון מאסקר. שניהם עומדים מאחורי הצלחות גדולות של דיסני מן העבר כמו אלדין ובת הים הקטנה. הסרט עתיד להגיע אל האקרנים ברחבי ארצות הברית ב-23 בנובמבר ויעלה בבתי הקולנוע בארץ ב-8 בדצמבר. עד אז, אתם מוזמנים לצפות בטריילר המדובב לעברית.

תגובות

במאמר זה

נגישות