טריילר חדש של ליגת הצדק צפוי להופיע בקומיק קון

יחד עם ההכרזה בטוויטר על הטריילר השני הקרב ובא של "ליגת הצדק" פורסם גם פוסטר חדש בו רואים את סופרמן, שמשום מה נעדר בחלק מהפוסטרים הקודמים

סניידר קאט

כנס קומיק קון נראה כבר באופק, ועושה רושם שיש כבר למה לחכות – DC הכריזו כי בכנס הקרוב נראה טריילר שני של ליגת הצדק.

ההכרזה נעשתה באמצעות ערוץ הטוויטר הרשמי של DC, שפרסם על הדרך גם פוסטר חדש של ליגת הצדק. שימו לב כי הפעם, בניגוד לחלק מהפוסטרים הקודמים בהם הוא נעדר, סופרמן כן מופיע לצד שאר הדמויות המרכזיות.

בימים אלה ליגת הצדק נמצא בתהליכים של צילומי השלמה באנגליה תחת עינו הפקוחה של ג'וס ווידון, אשר החליף את זאק סניידר בתפקיד הבמאי אחרי שהאחרון פרש ממנו לאור טרגדיה משפחתית שפקדה אותו. מעריצים רבים תהו האם צילומי ההשלמה הללו מעידים על שינוי מאסיבי בסרט בגלל חילופי התפקידים, אך ווידון הרגיע ואמר כי ליגת הצדק הוא ברובו עדיין סרט של סניידר שפועל על פי החזון שלו בתור הבמאי המקורי.

שמועות אומרות כי בקומיק קון הקרוב אנו עשויים לראות טיזר חדש של דדפול 2, אך נכון לרגע כתיבת שורות אלה זו נראית בעיקר כמשאלת לב של מעריצי מארוול. נחיה ונראה.

ליגת הצדק יגיע אל אולמות הקולנוע ב-17 בנובמבר וכנס קומיק קון יפתח את שעריו ב-22 ביולי. אז אל תשכחו לסמן את התאריכים הללו ביומנים, או לכל הפחות להציץ מדי פעם בלוח השנה הגיקי שלנו.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות