נטפליקס עובדים על סרטי המשך של מחברת המוות וברייט

למרבה הפלא, נטפליקס החליטה להפיק המשכים של מחברת המוות וברייט על אף שהתגובות לשניהם נעו בין תחושות מעורבות לבין קטילות אכזריות

מחברת המוות של נטפליקס

נטפליקס מכניסים למסלול את הפקת סרטי ההמשך של מחברת המוות וברייט (בעברית בהיר) מ-2017.

את מחברת המוות ביים אדם ווינגרד עלפי תסריט סופי של ג׳רמי סלייטר, בכיכובם של נאט וולף (אשמת הכוכבים), לאקית׳ סטנפילד (תברח, אטלנטה) ווויליאם דפו. המותחן הפסיכולוגי היה מבוסס על סדרת האנימה הפופולארית ובת 37 הפרקים מאותו השם, ונחשב לעיבוד מושמץ ביותר, עם 40% ב-Rotten Tomatoes מהמבקרים. אם ענקית הסטרימינג מתקדמת עם הסיקוול, כנראה שהסרט הצליח באחוזי הצפיה בפלטפורמה יותר ממה שהיה ניתן לתאר, או ליתר דיוק ״הצלחה לא מבוטלת״, לפי דבריו של טד סרנדוס, מנהל התוכן של נטפליקס.

עלפי הדיווח של ההוליווד ריפורטר, התסריטאי שעומד מאחורי כתיבת מחברת המוות 2 הוא גרג רוסו. רוסו כתב את הריבוטים (שאין חדש לגביהם) לאויב שבפנים ולמורטל קומבט, בהפקתו של ג׳יימס וואן (במאי אקווהמן המתקרב). מהעדכון האחרון של וואן בנושא נמסר שהפרוייקט לא נפל, אך גם לא יוצא פועל בנתיים:

הסיקוול השני שהפקתו מתקדמת בנטפליקס הוא כאמור זה של ברייטסרט פנטזיה/סרט שוטרים בעל תקציבהעתק של 90 מליון דולר (במונחי סרטים שלא יוצאים להפצה קולנועית רחבה), בויים על-ידי דייויד אייר (יחידת המתאבדים) ובכיכובו של וויל סמית׳. המקרה של ברייט שונה, שכן למרות שהמבקרים יצאו נגד הסרט עם 26% ב-Rotten Tomatoes – הקהל קיבל אותו באהדה כללית, ונאמר כי הוא נצפה עלידי 11 מליון צופים בשלושת הימים הראשונים של עלייתו. צופים רבים אף הפגינו את הציפייה שלהם לסיקוול, ובהנחה שיש מקום משמעותי להרחיב את העולם שהסרט בנה.

תגובות

במאמר זה

נגישות