קמפיין מימון ההמונים של Nelo הסתיים בהצלחה גדולה

המשחק השאפתני של חברת משחקי האינדי האמריקאית Magic & Mirrors הצליח לגייס מעל ל-38 אלף דולר מהגולשים. תאריך ההשקה המשוער עומד על נובמבר 2016 ויהיה זמין דרך Steam

קמפיין המימון של משחק הפעולה Nelo זכה להצלחה רבה – אסף מהגולשים מעל ל-38 אלף דולר כאשר סף היעד המקורי עמד על 25 אלף דולר בלבד.

Nelo הוא משחק פעולה מהיר במיוחד שמפותח על ידי חברת פיתוח המשחקים העצמאית Magic & Mirrors, שיושבת בפורטלנד, אורגון, בחוף המערבי של ארצות הברית. המשחק מיועד לגיימרים "חולי הדק" שמחפשים אתגר לרפלקסים שפיתחו מול המחשב במשך שנים ארוכות.

מבחינה עלילתית, הסיפור מספר על חייזר בשם Nelo, שהיה מצוי בתרדמת. כאשר הוא מתעורר הוא מגלה שהגזע שלו, שנקרא Tono Gians, נמצא בסכנת הכחדה. הסיבה – אינטליגנציה מלאכותית שנוצרה כדי "לטהר" כוכבים מאיומים פוטנציאלים כדי שהגזע יוכל להתרחב אליהם סימנה בטעות את כוכב הבית כמטרה והבריחה ממנו את יושביו. מצוייד בחליפת קרב מתוחכמת, Nelo צריך למצוא דרך לשחרר את הכוכב מעול המכונות.

המכניקה במשחקיות של Nelo היא שילוב בין זוג הג'ויסטיקים שמאפיין שלטים של קונסולות לבין אלמנטים ממשחקי פעולה מודרניים. בנוסף, הוא שואב לא מעט השראה ממשחקי רטרו מז'אנר היריות כמו Geometry Wars ו-Robotron 2084, אך משתמש במנוע התלת מימדי של Unreal כדי להעביר את כל החוויה בגרפיקה ראויה לתקופה בה אנחנו נמצאים כרגע.

אחד הפיצ'רים המעניינים של Nelo מבחינת משחקיות היא האפשרות להחליף באופן מיידי את זוית המצלמה בין גוף שלישי לבין מבט ממעוף הציפור. לכל מצב כזה יתרונות וחסרונות משלו – מבט מלמעלה יאפשר לשחקן להגיב מהר יותר מול איומים שנמצאים בסביבתו הקרובה, אך שימוש במצלמה בגוף שלישי יאפשר לו לכוון בצורה מדוייקת יותר ולהגיב נגד איומים שרחוקים ממך. השחקן מסוגל לתפעל עד ארבעה נשקים בו-זמנית, מה שבהחלט יספק המון אקשן על המסך.

אם כבר הספקתם לחשוב ש-Nelo הוא לא יותר מ-Run & Gun עם גרפיקה מרשימה, טעות בידיכם. הוא מכיל גם סביבת עולם פתוח עם אלמנטים של משחק פלטפורמה כמו פתירת פאזלים שנועדה לעודד את השחקן לחקור את הכוכב. כמו כן, שחקנים שמעדיפים להמעיט בעימותים יוכלו להתקדם בשקט ולהתגנב מאחורי גבו של האויב בדרך אל היעד.

Nelo אמור להיות זמין לרכישה מתישהו בנובמר 2016. אם עוד לא הספקתם לרכוש לעצמכם עותק דרך קמפיין מימון ההמונים בקיקסטארטר, אל דאגה – הוא עתיד להיות זמן גם בחנות הוירטואלית Steam במסגרת פרוייקט Steam Greenlight. מי שמרגיש שהוא אינו יכול לחכות בסבלנות יכול להתנסות בגרסת האלפא של המשחק, אותה אפשר להוריד מהאתר הרשמי.

תגובות

במאמר זה


הצטרף לשיחה

נגישות