ג'פרי דין מורגן: ניגן יופיע גם בעונה 8 של "המתים המהלכים"

הרשע האייקוני החדש נגדו ריק והחבורה צריכים להתמודד בעונה הנוכחית של "המתים המהלכים", ניגן, הולך להישאר על המסך הרבה מאוד זמן

ג'פרי דין מורגן

פרק הסיום של העונה השישית ופרק הפתיחה של העונה השביעית בסדרת המתים המהלכים כנראה יזכרו כאירוע מכונן עבור הצופים. באותם פרקים הכרנו בצורה הכי כואבת שרק אפשר את הנבל החדש של הסדרה, ניגן. על אף בשדרך כלל סופם של הנבלים להיות מובסים, לדברי השחקן ג'פרי דין מורגן זה לא יקרה כל כך מהר.

ג'פרי דין מורגן, שמגלם את ניגן, התארח לראיון אצל הווארד סטרן (Howard Stern), שבמהלכו כמובן שדיברו רבות על המתים המהלכים.

"אני יודע בוודאות שאהיה בסביבה גם בעונה 8", אמר מורגן לגבי מעורבתו בעתיד הסדרה. "אני חושב שכולנו ידענו. סיימנו את כל העבודה על העונה לפני שבוע. בשתי העונות הקרובות אני עמוק בפנים. פאקינג כבד בתוכן".

אמנם הצופים כבר יודעים את מי מהדמויות ניגן הוציא להורג בפרק הפתיחה של העונה השביעית, אך במקור ההפקה צילמה אותו מחסל כל אחת מהדמויות בנפרד. ג'פרי דין מורגן מסביר מדוע:

"צילמו אותי הורג את כל הקאסט. אני חושב שהרעיון היה להדליף כמה מהצילומים מראש כדי לתעתע אנשים שכל מטרתם בחיים היא להרוס סדרות לאחרים".

לפני כחודש חודשה המתים המהלכים לעונה שמינית, מה שכמובן אינו מפתיע איש לאור העובדה כי מדובר בסדרה הפופולרית ביותר של רשת AMC עם מעל ל-17 מיליון צופים בפרק הבכורה.

לפני שנסיים, שימו לב – ב-11 בדצמבר ישודר פרק אמצע העונה של הסדרה. לאחר מכן היא תצא להפסקה ותחזור בפברואר, כלומר אחרי תקופת החגים הנוצרית.

תגובות

במאמר זה

נגישות