מייקל ביהן: "הנוסע השמיני 5" הוא רק עניין של זמן

השחקן שהשתתף ב"שובו של הנוסע השמיני" משנות ה-90 לצידה של סיגורני וויבר טוען בראיון כי "הנוסע השמיני 5" הוא עניין של זמן ומשתף כמה פרטים מעניינים לגביו

השחקן מייקל ביהן, שגילם את רב"ט היקס בסרט שובו של הנוסע השמיני, מביע ביטחון רב כי סרט חמישי רשמי בסדרת האימה המד"בית הוא רק עניין של זמן.

את הדברים אמר ביהן במהלך ראיון מול האתר פורבס, שהתקיים לציון 30 שנה למותג הנוסע השמיני. הנה מה שהוא סיפר על הנוסע השמיני 5:

"אני לא יודע מתי זה (הסרט החמישי, ע.פ.) יקרה אבל הוא יגיע. אני אהיה בו וילהקו ניוט חדשה, שתהיה בסביבות גיל 26 או 27 שבטח תיראה בעיני כמו איזו ג'ניפר לורנס אבל לך תדע". ביהן הוסיף גם שזה יהיה מביך מאוד עבור חברת פוקס אם היא לא תלהק את סיגורני וויבר, שגילמה את ריפלי בארבעת הסרטים הראשונים, לסרט החדש.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה לא ידוע עד כמה הדברים של ביהן מבוססים. חברת פוקס לא הוציאה הודעה רשמית על הנוסע השמיני 5, שאמור להיות מבויים על ידי ניל בלומקאמפ (מחוז 9, צ'אפי) אך מעבר לכך מצבו של הסרט לוט בערפל לחלוטין.

עוד סיבה לכך שהדברים של ביהן מעלים סימני שאלה היא הצורה שבה תיאר את הליהוק החדש של ניוט. בסרט השני ניוט הייתה ילדה קטנה ובתחילת הסרט השלישי היא מתה זמן קצר אחרי אירועי הסרט הקודם. ביהן מתאר את ניוט בשנות ה-20 לחייה, מה שמעלה את השאלה האם הוא רומז שהנוסע השמיני 5 "ימחק" את קו העלילה של שני הסרטים הקודמים בדומה למה שסדרת אקס-מן עשתה עם העתיד שהיה, שאיתחל חלק מהסיפור וניצל זאת כדי לפנות לכיוון שונה.

במקביל, נמשכים הצילומים של הסרט Alien: Covenant של רידלי סקוט, שאמור להיות המשך ישיר לסרט המקדים פרומתאוס ויספר על ספינת המתיישבים שהגיעה להפריח את השממה בכוכב השורץ בחייזרים מסוכנים. הסרט עתיד להגיע לאולמות הקולנוע ב-4 באוגוסט 2017.

(PHOTO CREDIT: FOX)

תגובות

במאמר זה

נגישות