הזמרת איימי בלאקשלגר תופיע בכנס כאמ"י 2016

הזמרת האמריקאית שמזוהה עם תעשיית האנימה היפנית ולקחה חלק בפס הקול של מספר סדרות מפורסמות תגיע החודש להופעה חד פעמית בכנס כאמ"י

ידוע שעונת הקיץ בישראל היא העונה בה זמרים מעבר לים עושים את דרכם לארץ, אבל ההופעה הזו באמת הצליחה להפתיע אותנו – הזמרת איימי בלאקשלגר תופיע בכנס כאמ"י 2016 שיערך בירושלים.

איימי בלאקשלגר היא זמרת אמריקאית שמתגוררת בימים אלה ביפן. היא ידועה לחובבי האנימה כזמרת שלקחה חלק בעיצוב פס הקול של כמה סדרות מפורסמות, ביניהן Attack on Titan, Kill la Kill ו-Aldnoah.Zero. ההופעת של בלאקשלגר בכנס תיערך שעה ובמסגרתה היא תשיר גם מספר שירים מקוריים פרי יצירתה.

חוץ מההופעה של בלאקשלגר הכנס עתיד להיות עתיר בפעילויות כמו אירוע הצגת תחפושות קוספליי, סדנת ציור ותחרויות שירה וטריוויה. בנוסף, לאורך כל היום יערכו הרצאות בנושאים שונים שקשורים לתרבות יפן, החל משיעור יפנית למתחילים ועד דיון על מסורת הסמוראי והגיישה. במקרה ופחות מעניין אתכם לשבת ולהקשיב בהרצאות, מחוץ לאולם יחכה לכם שלל של דוכנים שונים בנושאים שקרובים לליבם של חובבי האנימה והמנגה.

כאמ"י, ראשי תיבות של כנס אנימה ומנגה ישראלי, הוא אירוע שנתי שיערך הפעם ב-25 באוגוסט בבנייני האומה שבירושלים. מאחורי הכנס עומד ארגון אמא"י, ראשי תיבות של ארגון מנגה ואנימה ישראלי, שבנוסף מפיק כל פורים את כנס הארוקון. הארגון הוקם במאי 2007 כארגון בת של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטזיה ומייצג את קהילת האנימה והמנגה בישראל.

לקבלת מידע נוסף על הכנס ולרכישת כרטיסי כניסה אתם מוזמנים לבקר באתר הרשמי של כאמ"י או בעמוד הפייסבוק שלו.

תגובות

במאמר זה

נגישות