האם מל גיבסון יביים את סרט ההמשך של "יחידת המתאבדים"?

לשחקן ולבמאי המפורסם הוצע לביים את הסרט הבא של "יחידת המתאבדים" והוא שוקל את הדברים. וגם: מי המועמד הבא בתור שיוצעו לו מושכות הבימוי?

על אף הצרות הרבות ביקום הסינמטי ש-DC מנסה להקים כדי להתחרות במארוול המתחרה, אולפני וורנר ברוס לא מורידים את הרגל מהגז וכבר עובדים על סרט המשך של יחידת המתאבדים. לפי הדיווח האחרון בנושא, וורנר ברוס הציעו לשחקן ולבמאי מל גיבסון (לב אמיץ, סדרת נשק קטלני ועוד) לביים את הסרט הבא.

הדיווח המדובר מגיע היום מהאתר Hollywood Reporter. הוא מוסיף כי נכון לרגע כתיבת שורות אלה מל גיבסון עוד לא מסר את תשובתו מאחר והוא "לומד את החומר". כמו כן, נאמר בדיווח כי וורנר ברוס מחפשים במקביל מועמדים נוספים לתפקיד למקרה שמל גיבסון יסרב. אחד מאותם מועמדים פוטנציאלים הוא דניאל אספינוזה, הבמאי השוודי של סרט המתח טעון הגנה (Safe House) בכיכובם של דנזל וושינגטון וריאן ריינולדס משנת 2012.

בדומה לסרט באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק, אמנם יחידת המתאבדים היה אסון בעיני המבקרים, אך בקופות הוא עשה חיל – הכניס 745.6 מיליון דולר מרחבי העולם בעוד תקציב ההפקה שלו עמד על 175 מיליון. עוד נקודת אור שניתן למצוא בסרט היא השחקנית מרגו רובי, שגילמה את הארלי קווין וכל כך התחבבה על הצופים עד שהוחלט לתת לה סרט משלה כדמות ראשית.

שמועה אחרת אומרת כי סרט ההמשך של יחידת המתאבדים יהיה מדורג R, כלומר מיועד למבוגרים או בליווי מבוגר. ההשראה לרעיון הוא ככל הנראה דדפול, שעקף אותו בהכנסות עם 783 מיליון דולר ונחשב לסרט בדירוג R המכניס ביותר בהיסטוריה.

תגובות

במאמר זה

נגישות