הוכרזה סדרה קומית ראשונה של מארוול בכיכובה של סקווירל גירל

הדמות האהובה סקווירל גירל תופיע לראשונה על המסך במסגרת סדרה על "הלוחמים החדשים". צפי עלייה לשידור - לא לפני עונת החורף של 2018

הלוחמים החדשים של מארוול יהפכו לסדרת לייב אקשן קומית עבור Freeform, ערוץ כבלים המיועד לצעירים, בבעלותם של Disney-ABC Television Group (מארוול עצמם נמצאים כידוע בבעלותם של דיסני). ההוליווד ריפורטר מדווח כי קווין ביגל, יוצר קוגר טאון ותסריטאי סקראבס, קרוב לחתום עסקה ולשמש כתסריטאי ושואוראנר של הסדרה. דמותה של סקווירל גירל האהובה תככב בסדרה החדשה.

הלוחמים החדשים הם קבוצת גיבורי-על, המורכבת לרוב מבני נוער. הסדרה תעקוב אחרי הקבוצה בשלבי ההתפתחות, ותתמקד בחוויות הראשוניות כמו אהבות ועבודות ראשונות, ובמסע שלהם אל הבגרות: ״עוד לא ממש על, ועוד לא ממש גיבורים״, הוא הסלוגן. הקומדיה תורכב מעשרה פרקים באורך של 30 דקות, ומיועדת לצאת בחורך 2018, ולמעשה תהיה הסדרה השניה של מארוול אצל Freeform. הראשונה תהיה העיבוד הטלוויזיוני לקלוק ודאגר (גלימה ופגיון), בכיכובם של אוברי ג׳וזף וילדת הדיסני אוליביה הולט.

לאחר ציפייה ממושכת של הקהל לראות עיבוד לייב-אקשני ליקירת המעריצים, דורין גרין, AKA סקווירל גירל, נראה כי מארוול מצאה את ההזדמנות להציגה. בין מעריציה נמצא ביגל עצמו. סקווירל גירל, כשמה כן היא, היא בעלת יכולות של סנאי, אקרובטית וכמו כן – היכולת לתקשר עם סנאים. גרין תוצג בסדרה כקשוחה, אופטימית ומנהיגה טבעית. במקור הקומיקסי גרין היא מוטאנטית, אך מאחר ופוקס מחזיקים בזכויות על כל מה שנוגע למוטאנטים, סביר להניח כי הסדרה תסביר את מוצא כוחותיה בדרך אחרת. מארוול דאגו לה כבר לתיקון צפוי גם בקומיקס, שמתכחש כעת למוצאה המוטאנטי, בדומה לאשר עשו לנוקמים סקארלט וויץ וקוויקסילבר. נראה כי בכל מקרה הסדרה תיאלץ להתרחק מהמקור, שכן לצורך הדוגמה – הלוחמים החדשים גרמו לפיצוץ הטראגי שהרג מאות אנשים, והתחיל את מלחמת האזרחים של מארוול. לא בדיוק החומר שממנו עשויה קומדיה.

סגן הנשיא של תכנים ופיתוח ב-Freeform, קווין בורקה, אמר: ״המשימה של Freeform היא לספק תוכן מופלא לצעירים, ו-Marvel Television מתיישרת לחלוטין עם המשימה הזו – לא יכולנו להיות גאים יותר לשתף פעולה איתם על הלוחמים החדשים״.

הלוחמים החדשים אולי תהיה הקומדיה הטלוויזיונית הראשונה של מארוול, אך לא הראשונה בעולם עיבודי הקומיקס כלל. בנתיים, דיסי כבר מנסים את מזלם בתחום עם Powerless המדשדשת, בכיכובה של ונסה הדג׳נס.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות