תופי מלחמה: הבטא הפתוחה של Dawn of War III תחל שבוע הבא

הפרק הבא בסדרת משחקי האסטרטגיה Warhammer 40,000 תצא בסוף החודש ותפגיש בשדה הקרב בין שלושה גזעים, שילחמו כדי לשים את ידיהם על נשק בלתי קונבציונלי

מה קורה כאשר לוקחים את Warcraft וזורקים אותו לחלל? התוצאה היא סדרת משחקי האסטרטגיה Warhammer 40,000, שהבטא הפתוחה לכותר הבא שלה, Warhammer 40,000: Dawn of War III, תחל בסוף השבוע הבא.

הבטא המדוברת תפתח את דלתותיה הוירטואליות ביום שישי, ה-21 באפריל, ותיגמר ביום שני שלאחר מכן, ה-24 באפריל. ניתן להירשם אליה דרך האתר הרשמי של המשחק, אך שימו לב שצריך עבור זה לפתוח משתמש במערכת Relic.

במסגרת הבטא תוכלו להתנסות בכל אחד משלושת הגזעים הזמינים במשחק – בני אדם, אורקים או Eldar. תוכלו לבדוק מקרוב את היתרונות ונקודות החולשה של כל אחד מהצדדים ולהוביל את הצבא שלכם לניצחון (או הפסד צורם) עם גיבורים עוצמתיים שיכולים להטות את המאזניים לטובתכם. בנוסף, Warhammer 40,000: Dawn of War III אמור להיות המשחק הראשון בסדרה שמושפע מאוד ממאפייני ז'אנר ה-MOBA, אותו ז'אנר אליו שייכים המשחקים המצליחים League of Legends ו-Heroes of The Storm.

מבחינת עלילה, Warhammer 40,000: Dawn of War III מספר כי שלושת הגזעים במשחק מצאו נשק בלתי קונבציונלי על כוכב אבוד בשם Acheron, ועכשיו כל אחד מהצדדים רוצה לשים עליו את ידיו.

מנקודת הנחה שלא יתגלו תקלות יוצאות דופן במהלך הבטא, Warhammer 40,000: Dawn of War III יפלוש אל חנויות המשחקים ב-27 לחודש, שלושה ימים לאחר שתסתיים. מי שיזמינו את המשחק מראש יקבלו כבונוס חבילה של סקינים שיהיו זמינים לגיבורים השונים.

תגובות

במאמר זה

נגישות