מארק המיל יופיע בפרק החתונה של המפץ הגדול

מניסיון העבר כנראה יגלם את עצמו בפרק החתונה של שלדון ואיימי. וגם: כיצד השחקנית מים ביאליק הגיבה אחרי שפגשה את מארק המיל בכבודו ובעצמו?

לאורך העונות השונות של הסיטקום הגיקי המפץ הגדול הגיעו להופעות אורח מספר שחקנים שגילמו את עצמם, ועושה רושם שעוד שם בולט עתיד להיכנס לרשימה הזו – מארק אמיל, שכידוע גילם את לוק סקייווקר במלחמת הכוכבים.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע לנו איזה תפקיד מארק המיל יגלם במהלך הופעתו בעונה החדשה של המפץ הגדול. סביר להניח שהוא יגלם את עצמו כמו ששחקנים אורחים קודמים עשו לפניו בסדרה. מאחר ובעונה הזו הדמויות איימי ושלדון עתידים להתחתן, יכול להיות שהאופציה שמארק המיל יחתן את הדמויות קרץ מאוד ליוצרים. אבל שום דבר עוד לא סגור רשמית, אז אולי עוד נזכה להיות מופתעים.

הצילומים של אותו פרק כבר כנראה בוצעו, כפי שניתן ללמוד מהתגובה ההיסטרית והפאן-גירלית של מים ביאליק אחרי שפגשה את מארק המיל פנים אל פנים על הסט:

אופציה שאפשר לפסול כבר עכשיו לגבי התפקיד של מארק המיל היא שיגלם את אחד מבני המשפחה מהצד של שלדון – זאת בגלל שאת רוב המשפחה שלו אנחנו כבר מכירים, כמו כן ג'רי אוקונל (גולשים בזמן) כבר לוהק לגלם את אחיו הגדול, ג'ורג'י, שאמנם שמענו עליו משלדון אך הדמות עצמה עוד לא הופיעה על המסך.

העונה ה-11 של המפץ הגדול חזרה מהפגרה שלה ב-29 במרץ, ופרק הסיום המדובר בכיכובו של השחקן מארק המיל אמור להיות משודר בחודש הבא בתאריך ה-10 במאי.

תגובות

במאמר זה

נגישות