כך היה אמור להתחיל במקור מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר

במסגרת ראיון חשף השחקן שמגלם את לוק סקייווקר, מארק המיל, כיצד במקור היה אמור להתחיל הסרט מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר ושההדלפה בזמנו הייתה מדוייקת

באופן טבעי, הרבה שמועות הסתובבו בזמנו ברשת סביב מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר, סרט ההמשך שהניע מחדש את היקום הקולנועי של שבנה ג'ורג' לוקאס. אחת מאותן שמועות עסקה בדקות הראשונות של הסרט, וטענה כי בתחילתו רואים כיצד נמצאה חרב האור של לוק סקייווקר על ידי הדמויות ריי (דייזי רידלי) ופין (ג'ון בויגה), בצירוף ידו הקטועה של סקייווקר אחרי הקרב המר שלו עם דארת' ויידר. לאחרונה השחקן מארק המיל, שמגלם את לוק סקייווקר גם בסרט החדש וגם בטרילוגיה המקורית, חושף כי השמועה הספציפית הזו בעצם הייתה במקור נכונה.

"כשהתחלתי לקרוא את ההדלפות באתרים מסויימים אמרתי לעצמי 'הם כל כך טועים'", אמר מארק המיל במסגרת ראיון לאתר The Sun שפורסם לרגל הרביעי במאי, יום החג הבלתי רשמי של מעריצי מלחמת הכוכבים. "אחרי זה קראתי את 15 הדקות הראשונות של התסריט והתברר שהכל היה מדוייק. אני יכול עכשיו לספר לכם שהפריים הראשון שהיו אמורים לראות הוא יד קטועה  נשרפת באטמוספירה וחרב האור שהיא אחזה בה צונחת על הכוכב המדברי ג'קו, איפה שהדמות של דייזי רידלי חיה. לאחר מכן יד חייזרית מרימה את החרב ואז הסרט ממשיך כרגיל כפי שראיתם אותו בקולנוע".

לא ידוע מדוע ובאיזו נקודה הוחלט לשנות את סצינת הפתיחה של מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר, אבל יכול להיות שהשינוי נועד כדי להימנע מחורים בעלילה ושאלות קשות מצד המעריצים כמו למה החרב הגיעה דווקא לכוכב ג'קו או מה היא עשתה שם במשך 30 שנה עד לאירועי הסרט הנוכחי.

הסרט השמיני בסדרה נמצא בימים אלה בתהליכי הפקה, כאשר הבמאי ריאן ג'ונסון אמר לאחרונה כי ההפקה השלימה כבר חצי מהעבודה. בכל מקרה, יעברו עוד בערך שנה וחצי עד שהפרק החדש יגיע לקולנוע.

תגובות

במאמר זה

נגישות