ההרשמה למענק של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה תחל בקרוב

האגודה הישראלית למדע בדיוני ופנטסיה מעניקה זו השנה הרביעית מענק בשווי 10 אלף שקל ליוצרים צעירים, שמחפשים תמיכה כלכלית להפקת יצירה משלהם בתחומים אלה

אם תמיד חלמתם להרים הפקה משלכם שקשורה לעולמות המדע הבדיוני או הפנטזיה ויש לכם את הכישורים הדרושים לכך, יכול להיות שזו ההזדמנות שלכם – האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה פרסמה קול קורא ליוצרים צעירים שמחפשים תמיכה כלכלית.

על פי מה שנכתב בקול קורא, המענק מיועד ליצירות בתחום המדע הבדיוני והפנטזיה, או בעלות מוטיבים בולטים בז'אנרים אלה, שנמצאות בשלב של טרום הפקה. הוא תקף ליצירות קולנועיות, בימתיות ולסדרות רשת כאחד. גובה המענק המדובר הוא 10 אלף שקל.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה מדובר בשלב התארגנות בלבד, שמטרתו לתת למעוניינים את הזמן הנחוץ כדי להכין את החומרים הנדרשים שנחוצים לצורך הגשת מועמדות למענק. ההתארגנות תסתיים בתאריך 31 במאי. שלב ההגשות יתחיל בראשון ביוני ויימשך עד ה-31 ביולי. לאחר מכן יהיו שלושה שלבים נוספים – שלב המיון על ידי ועדת שיפוט או לקטורים מטעם האגודה, שלב פרזנטציה בו יוצרי שלושת הפרויקטים המובילים בתחרות יציגו אותם פיזית לפאנל השופטים, ורק לאחר מכן במהלך פסטיבל אייקון 2018 בחול המועד סוכות יוכרז הזוכה במענק.

ללוח הזמנים המלא ולפרטים נוספים על המענק של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה אתם מוזמנים לקרוא את הפוסט הרלוונטי באתר הרשמי. ננצל את ההזדמנות כדי לאחל לכל המועמדים בהצלחה וכדי להצדיע לאגודה, שזו השנה הרביעית בה היא מעניקה תמיכה ומענק כלכלי בתחום זה במטרה לעודד יצירה ישראלית.

תגובות

במאמר זה

נגישות