צפו: לוק קייג’ של נטפליקס עם טריילר חדש לעונה השניה

לוק קייג', הגיבור בעל העור החסין, חוזר לעונה נוספת תחת שירות הסטרימינג נטפליקס, ובה הוא יאלץ להתמודד מול אנטגוניסט שנקרא בושמאסטר

דיסני אמנם יעלו לאוויר את שירות הסטרימינג שלהם כבר בשנה הבאה, אך בנתיים בסדרות שיתוף הפעולה בין נטפליקס למארוול העסקים ממשיכים כרגיל: סדרתו של לוק קייג׳ בעל העור החסין מהארלם קיבלה השבוע טריילר חדש, שחושף פרטים נוספים על הנבלים מולם גיבורהעל יאלץ להתמודד בעונה השניה.

מייק קוטלר חוזר לגלם את לוק, שעכשיו כבר לא פועל בצללים. בשלב הזה לוק הפך לגיבור, רול מודל חיובי וסלבריטאי בהארלם, יאלץ להתמודד עם הנבל המארווליסטי האולטימטיביזה שמחזיק בכוחותעל זהים לאלו של הגיבור וכך מהווה לו מראה. במקרה הזה מדובר בג׳ון מקייבר, הידוע בכינויו בושמאסטר. בושמאסטר הוצג לראשונה בקומיקס ב-1977, ונוצר עלידי כריס קלרמונט וג׳ון ביירן. בלוק קייג׳ בושמאסטר יגולם בידי מוסטפה שאקיר, בעצמו במקור מהארלם.

על סמך הטריילר, נראה שנוכחותו של בושמאסטר, שמגיע כדי לייצר כאוס בהארלם, מוציאה מלוק אגרסיביות ברוטלית בלתי אופיינית. אולי בהשפעה מאהדת הקהל לעברו של המעניש, נאמר כי לוק יאלץ העונה להתמודד עם הקו הדק שמפריד בין גיבור לנבל, כך שכנראה הוא יאלץ לבחון את הגבולות של עקרונותיו.

בין החוזרות מהעונה הראשונה של לוק קייג׳ נמצאות מיסטי נייט (סימון מיסיק), עכשיו בעלת יד ביונית ומנהלת עם לוק שיחה הקורצת לשבירת הקיר הרביעי; קלייר (רוזריו דוסון), המצפן המוסרי והאחות הדואגת שתמיד שם בשביל כולם; ומריה דילארד (אלפרה וודארד) תשוב לעשות עוד בלאגן.

נטפליקס ומארוול זקוקות עכשיו לסדרת קונצנזוס, לאחר רצף שנוי במחלוקת של סדרות מצליחות יותר ופחות. המגינים והעונה השניה של ג׳סיקה ג׳ונס הורידו מההייפ של יקום גיבורי העל הניו יורקרים, השוכן איפהשהו בתוך היקום הקולנועי של מארוול, וסדרת הסולו של המעניש היתה אהודה על הקהל הרבה יותר מאשר על המבקרים.

העונה השניה של לוק קייג׳ תגיע לנטפליקס ב-22 ביוני. אגב, את הביקורת שלנו על העונה הראשונה כבר קראתם?

תגובות

במאמר זה

נגישות