הפתעה גדולה: הסדרה ריק מורטי תקבל 70 פרקים חדשים

אחרי תקופה מסוימת של אי-ודאות בנוגע לגורלה של סדרת האנימציה, "ריק ומורטי" חודשה באופן רשמי ל-70 פרקים חדשים וכך תכפיל את אורכה

ריק ומורטי עונה 5

אחרי תקופה קצרה של אי ודאות מסויימת, ריק ומורטי מקבלים באדולט סווים חידוש רשמי, אבל עם טוויסט משמעותי: אנימצית הקאלט חודשה ללא פחות מ-70 פרקים. החידוש המאסיבי מגיע במסגרת של עסקת טווח ארוך עם יוצרי הסדרה, ג׳סטין רוילנד ודן הרמון, שידוע גם כיוצר קומיוניטי.

ההכרזה החדשה ויוצאת הדופן מבשרת שריק ומורטי, שהגיעה לעולם ב-2013, למעשה תזכה יותר מלהכפיל את מספר פרקיה הנוכחיים – 31 במספר. החידוש לא באמת צריך להגיע כהפתעה, לאחר שפרק הפינאלה של העונה השלישית מאוקטובר האחרון העניק לאדולט סווים, רצועת השידור הלילית של ערוץ קרטון נטוורק, את הרייטינג הגבוה ביותר בהיסטוריה שלה.

אדולט סווים טרם הודיעו פרטים לגבי העונה הרביעית של קומדיית המד״ב האייקונית, כולל התאריך בה היא מיועדת לעלות. בהתאם לכך, רוילנד כבר צייץ על החידוש החגיגי בסמגרת של נבואה מושכלת על השאלות המוכרות שיגיעו בקרוב מכיוון המעריצים הרבים:

כזכור, הפרק הראשון של העונה הקודמת עלה במפתיע ב-1 באפריל, הסעיר את העולם עם רוטב הסצ׳ואן המולאני-ניינטיזי של מקדונלדס, ואחריו עברו חודשים עד שהעונה המשיכה לרוץ – כך שניתן לצפות מהם לכל דבר בשלב הזה.

ריק ומורטי צריכה להרגיש ברת מזל במיוחד, שכן ההכרזה הזו בנוסף מגיעה במקביל לרצף ביטולי סדרות מהשבוע האחרון, בינהן קווין (כנראה) מציל את העולם והבלתי-אנושיים של מארוול ב-NBC; מגרש השדים ולוציפר בפוקס; וה-The Expanse, סדרת המד״ב המוערכת, בערוץ סייפיי. ברוקלין תשע-תשע, הקומדיה המשטרתית שיצר מייקל שור ובכיכובו של אנדי סמברג, בוטלה גם היא בפוקס, אך כאמור מיד נחטפה וניצלה על-ידי NBC, ותמשיך לעונתה השישית שתמנה 13 פרקים.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות