פסטיבל קאן: כריס אוונס יככב במותחן אסונות חדש

כריס אוונס, שידוע בשנים האחרונות בעיקר בזכות תפקידו כקפטן אמריקה ביקום הקולנועי של מארוול, יככב בסרט אסונות חדש בשם גרינלנד

פסטיבל קאן נערך בימים אלו ומביא איתו חדשות מעניינות גם בקרב הז׳אנרים השונים: היום (א׳) נחשף כי כריס אוונס, הלוא הוא קפטן אמריקה בכבודו, יככב בגרינלנד, מותחן אסונות חדש של הבמאי ניל בלומקאמפ.

בלומקאמפ הדרום-אפריקני נודע בעבור סרטי מד״ב, בינהם מחוז 9 הדי מוערך, שאף זיכה אותו ואת אישתו, טרי טאצ׳ל, במועמדות לאוסקר על התסריט המעובד הטוב ביותר, וצ׳אפי, שהוא לכל הדעות קטסטרופה קולנועית, אם כבר מדברים על אסונות.

בנתיים פרטים עלילתיים של גרינלנד נשמרים בסודיות, אך נאמר כי זהו סיפור מאבקה של משפחה לשרוד אל מול אסון טבע. ההפקה תכנס לצילומים כבר בסוף השנה הנוכחית. ״כשקראנו את גרינלנד, ידענו שזה בדיוק סוג הסרט שרצינו ליצור, בעוד אנחנו בונים את המותג של אנטון – חכם, מונע על-ידי דמויות, עם אקשן ולב״ – אמר סבסטיאן רייבוד, מנכ״ל אנטון, מהחברות המממנות של הסרט. דייוויד קרוס, נשיא חברת ההפקות STXinternational, הוסיף: ״גרינלנד הוא מסוג הז׳נארים המסחריים שיפגוש את ניל בלומקאמפ עושה את מה שהוא עושה הכי טוב: מגיש נרטיב תקשורתי, חכם ומרענן, בעולם שאנחנו מסוגלים לזהות בקלות״.

אוונס כידוע, שללא ספק יעזור למכור את גרינלנד, נמצא עכשיו בשלהי הריצה של הנוקמים: מלחמת האינסוף בבתי הקולנוע. הבלוקבאסטר המארווליסטי ממשיך לשבור את הקופות מדי שבוע, ועומד כבר על הכנסות של 1.6 מליארד דולר, כשהוא רשמית הפך לסרט גיבורי-העל בעל ההכנסות הגבוהות ביותר בהיסטוריה. השחקן בנוסף מככב בימים אלו לראשונה על בימות ברודוויי עם Lobby Hero, וזכה לשבחים על הופעתו.

תגובות

במאמר זה

נגישות