לוגאן הוא זאב בודד? יו ג’קמן מציג תמונה חדשה מתוך הסט

יו ג'קמן מעלה לחשבון הטוויטר שלו תמונה נוספת מתוך סט הצילום של לוגאן, הסרט החדש בסדרת וולברין, ומוכיח שהסרט הולך להיות שונה מאוד מכל מה שהגיע לפניו

בשבועות האחרונים משחרר יו ג’קמן יותר ויותר תמונות מתוך לוגאן, הסרט החדש וכנראה האחרון שלו בתור וולברין. כל התמונות החדשות, כמו הטריילר, מציגות לנו את וולברין כשהוא בוגר יותר, בודד יותר ובעיקר אפל יותר. גם התמונה החדשה מראה אותו עומד בודד בשדה נטוש והיא ככל הנראה מצביעה על הטון העגמומי והבוגר שאליו מכוון הסרט החדש, הראשון בסדרה שיקבל דירוג R על תכנים בוגרים, ממש כמו דדפול.

Logan. 3.3.17 pic.twitter.com/lTEmu48m3L

אחרי שהתפקיד שלו באקס מן אפוקליפסה קוצץ, נראה שדמותו של ג’קמן תזכה סוף סוף לשירת הברבור שהוא ראוי לה בסרט החדש. לפני כשבוע זכו כמה מבקרי קולנוע מפורסמים לצפות ב-40 הדקות הראשונות של הסרט, ונראה שהם יצאו מההקרנה מרוצים עד מאוד. נראה שכולם מסכימים שהוולברין החדש הרבה יותר אלים וחייתי מזה שהכרנו מהסרטים הקודמים, וסוף סוף עושה צדק עם דמות הקומיקס הפופולארית.

לוגאן, הסרט האחרון בטרילוגיית וולברין של אולפני פוקס, מציג לנו את וולברין כשהוא הרבה יותר מבוגר, מבודד, כשכוחות הריפוי שלו כבר לא חזקים כמו שהיו, והוא אחד מאחרוני המוטנטים בעולם. אליו מצטרף דוקטור X, כנראה גם הוא בפעם האחרונה בגילומו של פטריק סטיוארט, והם יוצאים להגן על X-23, מוטנטית צעירה עם כוחות דומים לאלו של לוגאן, ומי שהשמועות אומרות שעומדת לרשת את התפקיד שלו בסרטים העתידיים בסדרה. הסרט מבוסס בעיקרו על הקומיקס Old Man Logan, שמספר את סיפורו של וולברין המזדקן בעולם פוסט אפוקליפטי שבו רוב המוטנטים נהרגו.

לוגאן יצא לבתי הקולנוע ב-3 למרץ, 2017.

תגובות

במאמר זה

נגישות