סמנו ביומנים: אליפות ישראל ב-League of Legends תתקיים בשבוע הבא

אירוע הגיימינג התחרותי הגדול ביותר שידענו בשנים האחרונות, אליפות ישראל ב-League of Legends, תיערך ב-11 באוגוסט ותכלול כמה הפתעות

סצינת הגיימינג התחרותי בישראל עולה רמה – ב-11 באוגוסט תיערך אליפות ישראל במשחק League of Legends באירוע יוקרתי תחת החסות של חברות החומרה אסוס, לוג'יטק ו-AOC Gaming.

האליפות תפגיש את הקבוצות הישראליות הטובות ביותר אחרי תהליך משחקי מוקדמות של שלושה חודשים. הקבוצות  שהעפילו לשלבי הגמר ישחקו אחת נגד השניה כדי לזכות לא רק במקום הראשון של התחרות אלא גם בפרסים בשווי עשרות אלפי שקלים. משחקי האליפות יתקיימו על במה ויוקרנו לקהל על גבי מסך ענק, בדומה לסטנדרטים הנהוגים בתחרויות מסוג זה מעבר לים. כמו כן, יערך מפגש קהילתי של שחקנים מקומיים עם הופעת אורח של שחקן League of Legends מקצועי מספרד בשם אנריקו סדניו מרטינז, שברשת מוכר יותר תחת הכינוי xPeke.

אך האליפות עצמה איננה האירוע היחיד שיתקיים בגבולות המתחם. בנוסף לאליפות הקהל יוכל גם לחזות בתחרות קוספליי נושאת פרסים, לעבור בין דוכנים של מוצרים שונים מתחום הגיימינג ולהתנסות בעמדות הדגמה של נותנות החסות באירוע. לדברי המארגנים, המטרה השאפתנית של האירוע היא להיות לא רק אליפות אלא פסטיבל הגיימינג הגדול ביותר של ישראל.

אליפות ישראל ב-League of Legends תיערך ב-11 באוגוסט בהיכל התרבות ראשון לציון ותפתח את שעריה לקהל החל מ-10 בבוקר. פרטים נוספים על האירוע כמו דרכי הגעה וכ'ו תוכלו למצוא באתר הרשמי של האליפות. לרכישת כרטיס כניסה לחצו כאן. אנחנו נהיה שם, אז צפו לסיקור שלנו.

תגובות

במאמר זה

נגישות