הפיילוט של קריפטון קיבל אור ירוק

קריפטון היא סדרה מקדימה לסופרמן שתיקח אותנו אל כוכב הבית של גיבור העל המפורסם לפני שנחרב. תתמקד בנסיונותיו של סבא של סופרמן למנוע מהכוכב להתדרדר לאנרכיה

זה מטוס? זה ציפור? לא – זה הפיילוט של קריפטון! אחרי הרבה מאוד עיכובים, Syfy הכריזו היום כי ניתן אישור להפקת פיילוט עבור הסדרה קריפטון, סדרה מקדימה שמתמקדת בעולם הבית של סופרמן לפני חורבנו.

העלילה תחשוף בפני הצופים את השורשים של המשפחה של סופרמן. היא תחל שני דורות אחורה ותתמקד בסבא של סופרמן, ג'ור-אל, שמנסה מצד אחד לנקות את שם המשפחה מאות קלון שדבק בה ומצד שני לעשות סדר בקריפטון, שהולך לכיוון של כאוס. אמנם כולנו יודעים כיצד זה עתיד להיגמר, אבל יהיה מעניין לראות את הדרך לשם מתעוררת לחיים על המסך הקטן.

קריפטון יופק על ידי Warner Horizon Television. הוא יתבסס על קומיקס שפורסם על ידי DC ושנוצר על ידי ג'רי סיגל וג'ו שוסטר. המפיק בפועל יהיה דיוויד גוייר, שנטל בעבר חלק בהפקתם של איש הפלדה, באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק וטרילוגיית האביר האפל. בנוסף, הוא יהיה אחראי גם על הפיכת עלילת הקומיקס לתסריט ביחד עם איאן גולדברג, שעבד על הסדרה Terminator: The Sarah Connor Chronicles. בסך הכל עושה רושם שמדובר בצוות מבטיח.

"קריפטון הוא אחד מהסיפורים האייקוניים ביותר בעולם של הקומיקס", נכתב בהודעה הרשמית של Syfy בנושא. "בידיים המוכשרות של דיוויד גוייר, DC ו-Warner Horizon Television, הפרוייקט הזה יאפשר לצופים לחזור אל עולם הבית של סופרמן היכן שהאגדה החלה".

כמובן שכרגע עוד מוקדם מדי לדעת מתי הפיילוט עתיד להיות משודר והאם יהיה מדובר בפרק בודד או בעונה שלמה. גם לגבי הליהוקים אין לנו שום מידע, אבל נעדכן אתכם בפרטים חדשים ברגע שהם יפורסמו. איך נשארים מעודכנים? עושים לייק לעמוד הפייסבוק של גיקלואיד ומקבלים את כל החדשות החמות ישר אל הפיד שלכם.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות