השחקן של K-2SO השתתף בכתיבת קומיקס על הדמות

אלן טודיק כתב את הטקסטים של הרובוט החצוף K-2SO בסיפור קומי חדש, שיופיע כחלק מסדרת הקומיקס Star Wars Adventures. טיזר: יהיה שם ווקי

בעיני רבים מהמעריצים שראו את רוג אחת, מי שגנב את אור הזרקורים מהדמויות הראשיות האנושיות שהתרוצצו על גבי המסך היה בכלל K-2SO, הרובוט החצוף שבעבר שירת את האימפריה עד שנפל בשבי והוסב לשירות המורדים. אם אתם מתגעגעים לשנינות, חוסר הטאקט והפסימיות הכרונית של K-2SO, תשמחו לדעת כי השחקן שעומד מאחורי הדמות, אלן טודיק, כתב עליה קומיקס.

הסיפור החדש על K-2SO יפורסם במסגרת סדרת הקומיקס Star Wars Adventures. הוא נכתב בשיתוף עם שאנון דנטון ועל האיורים תהיה אחראית אריאנה פלורן. מדובר בעלילה קומית, וכפי שניתן להסיק מהשם של הסיפור, Adventures in Wookie-Sitting, אנחנו הולכים לראות מה קורה כאשר מנסים לעשות בייביסיטר לווקי צעיר ושעיר.

"כתבתי פה חלק מהשורות של של K-2SO", מסביר טודיק את חלקו ביצירה לראיון באתר Nerdist. "אני יודע כיצד הוא חושב ומדבר מאחרי וגילמתי אותו ברוג אחת".

מוקדם יותר השנה בראיון לאתר ComicBook אמר טודיק כי הוא מעוניין לגלם שוב את K-2SO, בין אם בגרסה מצויירת בסדרת האנימציה Star Wars Rebels ובין אם יופיע שוב על מסך הקולנוע בסרט הסולו של האן סולו.

יש לציין כי אין זה שיתוף הפעולה היחיד באופק בין טודיק לדנטון – בימים אלה השניים עובדים גם על סדרת אנימציה בשם SPECTRUM, בה נייתן פיליון עתיד לקחת חלק.

Adventures in Wookie-Sitting יגיע אל מדפי חנויות הקומיקס ב-11 באוקטובר.

לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על רוג אחת, שהוביל את דיסני באותה שנה לשבירת שיא בהכנסותיה.

תגובות

במאמר זה

נגישות