עולם היורה מקבל סדרת אנימציה שמקבילה לסרט

סדרת האנימציה החדשה נקראת Jurassic World: Camp Cretaceous והבמאי המפורסם סטיבן שפילברג בכבודו ובעצמו יקח חלק פעיל בעשייתה

אם בזמן האחרון התגעגעתם למראה דינוזאורים רעבים רודפים אחרי בני אדם חסרי ישע, יש לכם אור בקצה המנהרה – סדרת אנימציה חדשה שמבוססת על הסרט עולם היורה נמצאת בימים אלה בפיתוח עבור נטפליקס.

עלילת הסדרה, שנקראת באנגלית Jurassic World: Camp Cretaceous, מתרחשת במקביל לאירועי עולם היורה משנת 2015. היא תתמקד בקבוצה של שישה בני נוער אשר הקימו מחנה בצד הנגדי של האי איסלה נובר. כאשר הדינוזאורים יוצאים משליטה, הם נותרים מאחור בזמן הפינוי. עכשיו הם צריכים ללמוד לשרוד יחד ולמצוא דרך לתקשר עם העולם שבחוץ לפני שיהפכו לחטיף.

סטיבן שפילברג, היוצר של סרטי פארק היורה, יקח חלק מהפרויקט כמפיק בפועל לצד פרנק מרשל (אמונת המתנקש. ליין לוארס (Lane Lueras), שעשה את הסטורי בורד לכמה פרקים מסדרת האנימציה הישנה של ג’קי צ’אן מתחילת שנות ה-2000, יהיה שואוראנר יחד עם סקוט קרימר (Scott Kreamer).

Jurassic World: Camp Cretaceous הוא הפרי האחרון לעת עתה במסגרת שיתוף הפעולה בין נטפליקס לבין Dreamworks, שכבר יצרו יחד מספר סדרות אנימציה אחרות כמו טרילוגיית סיפורי ארקדיה וסדרת בייבי בוס.

נכון לרגעת כתיבת שורות אלה, הצפי הוא שהסדרה החדשה המבוססת על עולם היורה תהיה זמינה עבור מנויי נטפליקס מתישהו במהלך שנת 2020. עוד אין לנו מידע על זהות המדבבים או תשובה לשאלה המתבקשת האם דמויות משני הסרטים האחרונים יופיעו בסדרה, אך נעדכן כאשר נדע.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות