דרמת מד״ב חדשה של יוצר באפי, ג׳וס ווידון, תופק ב-HBO

לסדרת המד"ב החדשה של ג'וס ווידון יקראו The Nevers, ועל פי דיווחים ברשת התקיימה תחרות עזה בין גופי שידור שונים על ההפקה וזכויות השידור שלה

ג׳וס ווידון חוזר לקדמת הבמה הגיקית, ויותר מכךחוזר לטלוויזיה, עם דרמת מד״ב חדשה בשם The Nevers. ב-HBO הזמינו את הסדרה, אותה ווידון יכתוב, יביים, יפיק בפועל, ויכהן כשואוראנר שלה.

The Nevers היא דרמת מד״ב אפית, שתעקוב אחר כנופיית נשים ויקטוריאניות, המוצאות את עצמן עם כוחות יוצאידופן, מוקפות אוייבים חסרי רחמים ועם משימה שעשויה/עלולה לשנות את העולם.

ווידון אחראי לסדרות ז׳אנריסטיות מוערכות כמו באפי, קוטלת הערפדים ופיירפליי שבוטלה במהרה. לאחר מכן, הגיע שיתוף הפעולה של ווידון עם מארוול כשיצר איתם את הנוקמים ההיסטורי והנוקמים: עידן אולטרון, שסימל את סיום תקופת מעורבתו בסרטיהם. מאז, ווידון גם לקח כידוע חלק בהפקה המושמצת של ליגת הצדק של דיסי והאחים וורנר, אותו ביים בחלקו, והוא עדיין משמש כמפיק בפועל בסדרה המארווליסטית של אחיו ג׳ד ווידון ואישתו מוריסה טנצ׳ארואן, סוכני ש.י.ל.ד, אותה השלושה יצרו יחדיו.

״בכנות, לא הייתי יכול להיות נרגש יותר. The Nevers היא אולי הנרטיב הכי שאפתני שיצרתי, ואני לא יכול לדמיין עבורה בית טוב יותר מ-HBO״, ווידון בישר. ״לא רק שהם המאסטרים של תוכן ארוך קולנועי, אלא גם שההבנה המיידית שלהם של האפוס המוזר והאישי שלי היתה רגשית וחדה. עבר זמן רב מדי מאז שיצרתי עולם בדיוני חדש לחלוטין, והצוות של HBO מציע לא רק היקף רחב וחוויתיות, לא רק יוקרה, אלא גם שיתוף פעולה תשוקתי״.

הסדרה מגיעה כעת כש-HBO נמצאת בידי AT&T, לאחר הרכישה הגרנדיוזית של חברת טיים וורנרוכשהתאגיד מחפש להרחיב את תכני רשת הכבלים כדי להתחרות היטב יותר בנטפליקס, אמאזון וכו׳. אגב, עלפי ההוליווד ריפורטר, הפקת The Nevers גררה תחרות מרובת משתתפים, בינהם נטפליקס. טרם נמסרו פרטים נוספים על הסדרה, או תאריך עלייתה הצפוי לאוויר.

תגובות

במאמר זה

נגישות