ג׳וש גאד רומז שבקרוב יגלם את הפינגווין

השחקן שגילם את לה-פו בסרט האחרון של "היפה והחיה" כבר עובר אל הפרוייקט הגדול הבא שלו. השאלה העיקרית היא האם מדובר בסרט הסולו של בן אפלק

אם להאמין לציוצו החשוד של ג׳וש גאד מהיממה האחרונה, השחקן בדרכו להכנס לחליפתו של הפינגווין. גאד צייץ איור של נבל-העל האהוב בו הדמות אומרת "Make me!״, אך לא הוסיף כתובית משל עצמו.

אם הליהוק יתגלה כנכון, יהיה זה מעבר בין-אולפני חד עבוד גאד, אם יגלם את הפינגווין עבור דיסי והאחים וורנר. גאד רשם לעצמו ברזומה שיתופי פעולה מהותיים עם דיסני בשוברי הקופות הענקיים לשבור את הקרח, בו העניק את קולו לאיש השלג אולף, וברימייק הלייב-אקשן היפה והחיה, בו גילם את לה-פו. גאד מוכר גם ממחזמר הלהיט בברודווי, ספר המורמונים.

עבור מעריצי דיסי מדובר בצעד חיובי, שישלב ביקום הקולנועי שלהם את אחד מנבלי הקומיקס הפופולאריים ביותר. זה מעיד אולי על כך שהפקת סרט הסולו הראשון של באטמן בכיכובו של בן אפלק סוף סוף צוברת תאוצה, כעת כשמאט ריבס קיבל את מושכות הבימוי. מצד השני, הליהוק האפשרי עלול להיות קשור לפרוייקט אחר של דיסי מהבאטמן, כמו Gotham Sirens בהובלתה של הארלי קווין, באטגירל של ג׳וס ווידון (שחצה קו חריף יותר ממארוול לעבר דיסי) או בכלל פרוייקט מצוייר חדש.

אוסוולד צ'סטרפילד קובלפוט, AKA הפינגווין נמוך הקומה, נוצר בשנת 1941 על-ידי ביל פינגר ובוב קיין, יוצרי איש העטלף בכבודו. הפינגווין הוא מאפיונר מחוייט בעירו של באטמן, גותה׳אם, שלרוב חבוש בכובע צילינדר ומשתמש במטריות מתוחכמות כנשקו. דני דה ויטו גילם גרסא גרוטסקית במיוחד של הדמות בבאטמן חוזר של טים ברטון מ-1992, וכיום רובין לורד טיילור מגלם גרסה טלוויזיונית צעירה שלו בגות׳האם.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות